📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W D D
3
🏟 Stade Pierre de Coubertin , Cannes
✔ Краен резултат
1
L W L D D
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Cannes 🟡 Равенства Quevilly 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Cannes

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Cannes - Valenciennes 2 - 1 W
17.10.2026 Villefranche - Cannes 2 - 1 L
03.10.2026 Cannes - Quevilly 3 - 1 W
26.09.2026 Orleans - Cannes 0 - 0 D
17.09.2026 Bastia - Cannes 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Quevilly

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Bastia - Quevilly 2 - 0 L
17.10.2026 Quevilly - Orleans 3 - 2 W
03.10.2026 Cannes - Quevilly 3 - 1 L
26.09.2026 Quevilly - Amiens 1 - 1 D
19.09.2026 Versailles - Quevilly 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Cannes и Quevilly е насрочена за 03.10.2026 18:45 в Ligue 3. Посоченият стадион е Stade Pierre de Coubertin, Cannes. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Cannes е на позиция 7 с 12 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 6 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 8:3. Записаната форма е DDDWW. Quevilly е на позиция 11 с 10 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 4 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 7:9. Записаната форма е DDWDW.

Последни резултати

Cannes има 3 победи, 7 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDWWDDDDW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Quevilly има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDWLDLWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.75; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Cannes или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 52.83%, 27.21% и 19.96%. Разликата в моделния momentum е 32.87 пункта в полза на Cannes. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.11 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -11.15%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Cannes -0.75 / Quevilly +0.75 подкрепя Quevilly със средна промяна 1.22 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Cannes като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.50 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 8 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на Quevilly като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 8 завършени мача (87.5% покритие).

Генериран: 2026-10-03 17:30:04 · Заключен: 2026-10-03 20:25:07

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Cannes и Quevilly завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Cannes като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0.5 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Cannes получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Quevilly като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Quevilly получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Cannes с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.22 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-03 23:11:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.