📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D D L D
2
🏟
✔ Краен резултат
0
L W L D D
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

5
3
1
🟢 Bastia 🟡 Равенства Quevilly 🔴
Дата Мач Резултат
10.02.2024 Quevilly - Bastia 0 : 1
16.12.2023 Bastia - Quevilly 0 : 0
11.02.2023 Bastia - Quevilly 0 : 1
10.01.2023 Quevilly - Bastia 1 : 1
08.01.2022 Bastia - Quevilly 3 : 0
18.08.2021 Quevilly - Bastia 1 : 2
10.05.2021 Quevilly - Bastia 0 : 1
11.01.2021 Bastia - Quevilly 2 : 1
20.01.2015 Quevilly - Bastia 1 : 1

🗓 Последни мачове: Bastia

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Bastia - Quevilly 2 - 0 W
17.10.2026 Concarneau - Bastia 1 - 1 D
01.10.2026 Bastia - Orleans 1 - 1 D
26.09.2026 Gobelins - Bastia 1 - 0 L
17.09.2026 Bastia - Cannes 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Quevilly

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Bastia - Quevilly 2 - 0 L
17.10.2026 Quevilly - Orleans 3 - 2 W
03.10.2026 Cannes - Quevilly 3 - 1 L
26.09.2026 Quevilly - Amiens 1 - 1 D
19.09.2026 Versailles - Quevilly 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Bastia и Quevilly е насрочена за 31.10.2026 13:45 в Ligue 3. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Bastia е на позиция 13 с 12 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 8:12. Записаната форма е DDLDW. Quevilly е на позиция 12 с 13 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 4 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 11:14. Записаната форма е WLDDW.

Последни резултати

Bastia има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDWLWLWL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Quevilly има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDWDWLDL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Bastia има 5 победи, равенствата са 3, а Quevilly има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.78. Двата отбора са отбелязали в 44.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.58; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Bastia 0 / Quevilly 0 подкрепя Quevilly със средна промяна 1.76 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Bastia като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 4.20 жълти, 0.60 червени и 4.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 80.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 60.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 10 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Quevilly като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.25 жълти, 0.00 червени и 1.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 25.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 10 завършени мача (90.0% покритие).

Генериран: 2026-10-31 14:03:40 · Заключен: 2026-10-31 14:25:35

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Bastia и Quevilly завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 1.78 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Bastia като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 4.2 жълти, 0.6 червени и 4.8 общо картона на мач. В този двубой Bastia получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2.8 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 20%, а червен картон в 60% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Quevilly като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1.25 жълти, 0 червени и 1.25 общо картона на мач. В този двубой Quevilly получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.75 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Quevilly с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.76 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 17:11:55
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.