Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 13.03.2026 | Le Puy Foot - Caen | 1 : 0 |
| 03.10.2025 | Caen - Le Puy Foot | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Le Puy Foot - Caen | 2 - 2 | D |
| 17.10.2026 | Aubagne - Le Puy Foot | 0 - 1 | W |
| 03.10.2026 | Le Puy Foot - Thionville Lusitanos | 1 - 0 | W |
| 26.09.2026 | Valenciennes - Le Puy Foot | 2 - 1 | L |
| 19.09.2026 | Le Puy Foot - Villefranche | 4 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Le Puy Foot - Caen | 2 - 2 | D |
| 15.10.2026 | Caen - La Roche VF | 2 - 1 | W |
| 03.10.2026 | Fleury 91 - Caen | 3 - 2 | L |
| 24.09.2026 | Caen - Rouen | 3 - 2 | W |
| 19.09.2026 | Concarneau - Caen | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Le Puy Foot и Caen е насрочена за 31.10.2026 13:45 в Ligue 3. Посоченият стадион е Stade Charles Massot, Espaly-Saint-Marcel. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Le Puy Foot е на позиция 7 с 16 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 1 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 12:9. Записаната форма е WWLWL. Caen е на позиция 4 с 18 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 0 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 19:13. Записаната форма е WLWLW.
Le Puy Foot има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLDLWLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Caen има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWWLWLW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 2 директни срещи Le Puy Foot има 1 победи, равенствата са 0, а Caen има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 99%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Caen чрез Away +0.25. По-новото нормализирано движение за двойката Le Puy Foot -1 / Caen +1 подкрепя Le Puy Foot със средна промяна 3.61 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.44, оценка 83/100, успеваемост на коефициентната група 75% при 20 наблюдения). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.22, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.03% при 626 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Le Puy Foot като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 10 завършени мача (80.0% покритие). Дисциплинарният профил на Caen като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.25 жълти, 0.50 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 25.0%, 25.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 10 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Le Puy Foot и Caen завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Le Puy Foot като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Le Puy Foot получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Caen като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1.25 жълти, 0.5 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Caen получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.22. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.