📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
4
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?
Владение на топката
58%
42%
22
Общо удари
17
8
Точни удари
3
8
Неточни удари
10
10
Корнери
8
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
1
Засади
0
15
Удари в наказателното поле
13
7
Удари извън наказателното поле
4
6
Блокирани удари
4
3
Спасявания
4
5
Нарушения
6
443
Точни пасове
311
517
Общо пасове
373
6
Free Kicks
4

🔁 Директни срещи

6
2
2
🟢 VfB Stuttgart 🟡 Равенства 1. FC Köln 🔴
Дата Мач Резултат
14.02.2026 VfB Stuttgart - 1. FC Köln 3 : 1
28.09.2025 1. FC Köln - VfB Stuttgart 1 : 2
24.02.2024 VfB Stuttgart - 1. FC Köln 1 : 1
30.09.2023 1. FC Köln - VfB Stuttgart 0 : 2
18.02.2023 VfB Stuttgart - 1. FC Köln 3 : 0
19.11.2022 1. FC Köln - VfB Stuttgart 2 : 4
28.08.2022 1. FC Köln - VfB Stuttgart 0 : 0
14.05.2022 VfB Stuttgart - 1. FC Köln 2 : 1
19.12.2021 1. FC Köln - VfB Stuttgart 1 : 0
27.10.2021 VfB Stuttgart - 1. FC Köln 0 : 2

🗓 Последни мачове: VfB Stuttgart

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Bayern München - VfB Stuttgart 5 - 1 L
21.08.2026 Hansa Rostock - VfB Stuttgart 0 - 4 W
15.08.2026 Fulham - VfB Stuttgart 1 - 0 L
08.08.2026 VfB Stuttgart - Everton 3 - 1 W
01.08.2026 VfB Stuttgart - Paris FC 2 - 1 W

📆 Последни мачове: 1. FC Köln

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 1. FC Köln - 1899 Hoffenheim 3 - 2 W
24.08.2026 Würzburger Kickers - 1. FC Köln 1 - 2 W
08.08.2026 1. FC Köln - Real Sociedad 2 - 1 W
31.07.2026 1. FC Köln - Hertha BSC 2 - 2 D
23.07.2026 Bergisch Gladbach - 1. FC Köln 0 - 8 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между VfB Stuttgart и 1. FC Köln е насрочена за 04.09.2026 18:30 в Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

VfB Stuttgart има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWWWWLD. Средните стойности са 3.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. 1. FC Köln има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWLLDLD. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи VfB Stuttgart има 6 победи, равенствата са 2, а 1. FC Köln има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за VfB Stuttgart с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 64.37%, 18.67% и 16.97%. Разликата в моделния momentum е 47.40 пункта в полза на VfB Stuttgart. Оценката за качество на входните данни е 98/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.45 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.67%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка VfB Stuttgart -0.5 / 1. FC Köln +0.5 подкрепя 1. FC Köln със средна промяна 1.06 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 23, оценка 80/100, успеваемост на групата 80% при 675 наблюдения).

Генериран: 2026-09-04 18:00:04 · Заключен: 2026-09-04 20:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между VfB Stuttgart и 1. FC Köln завърши при резултат 4:1. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 18 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.6 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.8. В мача бяха отчетени общо 18 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше 1. FC Köln с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.06 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 4:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 23. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 22:52:11
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.