Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.02.2026 | Union Berlin - Bayer Leverkusen | 1 : 0 |
| 04.10.2025 | Bayer Leverkusen - Union Berlin | 2 : 0 |
| 12.04.2025 | Bayer Leverkusen - Union Berlin | 0 : 0 |
| 30.11.2024 | Union Berlin - Bayer Leverkusen | 1 : 2 |
| 06.04.2024 | Union Berlin - Bayer Leverkusen | 0 : 1 |
| 12.11.2023 | Bayer Leverkusen - Union Berlin | 4 : 0 |
| 29.04.2023 | Union Berlin - Bayer Leverkusen | 0 : 0 |
| 06.11.2022 | Bayer Leverkusen - Union Berlin | 5 : 0 |
| 08.01.2022 | Bayer Leverkusen - Union Berlin | 2 : 2 |
| 14.08.2021 | Union Berlin - Bayer Leverkusen | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | SV Elversberg - Bayer Leverkusen | 3 - 2 | L |
| 22.08.2026 | SV Wehen - Bayer Leverkusen | 0 - 4 | W |
| 15.08.2026 | Newcastle - Bayer Leverkusen | 1 - 2 | W |
| 12.08.2026 | Nottingham Forest - Bayer Leverkusen | 2 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Bayer Leverkusen - Sevilla | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Union Berlin - Eintracht Frankfurt | 3 - 3 | D |
| 23.08.2026 | Eintracht Braunschweig - Union Berlin | 2 - 4 | W |
| 15.08.2026 | Union Berlin - Ipswich | 2 - 4 | L |
| 09.08.2026 | Union Berlin - Aris | 3 - 2 | W |
| 02.08.2026 | Union Berlin - Cagliari | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Bayer Leverkusen и Union Berlin е насрочена за 05.09.2026 13:30 в Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Bayer Leverkusen има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLWWWWWD. Средните стойности са 2.90 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Union Berlin има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWDLLDLD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Bayer Leverkusen има 5 победи, равенствата са 4, а Union Berlin има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 12.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Bayer Leverkusen с увереност 65%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 65.21%, 19.77% и 15.02%. Разликата в моделния momentum е 50.18 пункта в полза на Bayer Leverkusen. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.44 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.10%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Bayer Leverkusen -1 / Union Berlin +1 подкрепя Union Berlin със средна промяна 1.18 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Срещата между Bayer Leverkusen и Union Berlin завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 12.6. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Union Berlin с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.18 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 4:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.