Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.04.2026 | FC Augsburg - Eintracht Frankfurt | 1 : 1 |
| 13.12.2025 | Eintracht Frankfurt - FC Augsburg | 1 : 0 |
| 20.04.2025 | FC Augsburg - Eintracht Frankfurt | 0 : 0 |
| 07.12.2024 | Eintracht Frankfurt - FC Augsburg | 2 : 2 |
| 19.04.2024 | Eintracht Frankfurt - FC Augsburg | 3 : 1 |
| 03.12.2023 | FC Augsburg - Eintracht Frankfurt | 2 : 1 |
| 29.04.2023 | Eintracht Frankfurt - FC Augsburg | 1 : 1 |
| 05.11.2022 | FC Augsburg - Eintracht Frankfurt | 1 : 2 |
| 16.01.2022 | FC Augsburg - Eintracht Frankfurt | 1 : 1 |
| 21.08.2021 | Eintracht Frankfurt - FC Augsburg | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Union Berlin - Eintracht Frankfurt | 3 - 3 | D |
| 21.08.2026 | SC St. Tönis - Eintracht Frankfurt | 0 - 11 | W |
| 15.08.2026 | Brentford - Eintracht Frankfurt | 7 - 0 | L |
| 12.08.2026 | FSV Frankfurt - Eintracht Frankfurt | 1 - 5 | W |
| 08.08.2026 | Eintracht Frankfurt - Hull City | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FC Augsburg - FC Schalke 04 | 3 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Energie Cottbus - FC Augsburg | 0 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Leeds - FC Augsburg | 4 - 0 | L |
| 08.08.2026 | FC Augsburg - Sassuolo | 3 - 2 | W |
| 05.08.2026 | Schwaz - FC Augsburg | 0 - 15 | W |
Предстоящата среща между Eintracht Frankfurt и FC Augsburg е насрочена за 06.09.2026 15:30 в Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Eintracht Frankfurt е на позиция 11 с 1 точки. Записаната форма е D. FC Augsburg е на позиция 6 с 3 точки. Записаната форма е W.
Eintracht Frankfurt има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWWWWDWD. Средните стойности са 4.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. FC Augsburg има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWLDLWW. Средните стойности са 3.20 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи Eintracht Frankfurt има 3 победи, равенствата са 6, а FC Augsburg има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 12; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Eintracht Frankfurt -0.25 / FC Augsburg +0.25 подкрепя Eintracht Frankfurt със средна промяна 1.56 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Срещата между Eintracht Frankfurt и FC Augsburg завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.1 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 12. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Eintracht Frankfurt с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.56 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:4 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.