📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟
✔ Краен резултат
4
? ? ? ? ?
Владение на топката
52%
48%
23
Общо удари
14
6
Точни удари
10
6
Неточни удари
4
12
Корнери
4
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
5
Засади
0
17
Удари в наказателното поле
10
6
Удари извън наказателното поле
4
11
Блокирани удари
0
6
Спасявания
2
18
Нарушения
9
295
Точни пасове
288
360
Общо пасове
347
9
Free Kicks
18

🔁 Директни срещи

1
0
0
🟢 Borussia Mönchengladbach 🟡 Равенства SV Elversberg 🔴
Дата Мач Резултат
22.12.2020 SV Elversberg - Borussia Mönchengladbach 0 : 5

🗓 Последни мачове: Borussia Mönchengladbach

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 RB Leipzig - Borussia Mönchengladbach 3 - 0 L
23.08.2026 Schott Mainz - Borussia Mönchengladbach 0 - 5 W
15.08.2026 Borussia Mönchengladbach - Aston Villa 2 - 1 W
12.08.2026 SSVg Velbert - Borussia Mönchengladbach 0 - 8 W
01.08.2026 Hansa Rostock - Borussia Mönchengladbach 1 - 3 W

📆 Последни мачове: SV Elversberg

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 SV Elversberg - Bayer Leverkusen 3 - 2 W
22.08.2026 MSV Duisburg - SV Elversberg 1 - 3 W
15.08.2026 SV Elversberg - Lorient 4 - 1 W
08.08.2026 Mallorca - SV Elversberg 1 - 1 D
04.08.2026 Strasbourg - SV Elversberg 2 - 5 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Borussia Mönchengladbach и SV Elversberg е насрочена за 05.09.2026 13:30 в Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Borussia Mönchengladbach има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWWWWWL. Средните стойности са 3.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. SV Elversberg има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWWLDWW. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Borussia Mönchengladbach има 1 победи, равенствата са 0, а SV Elversberg има 0 победи. Средният общ брой голове е 5. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 91%; над 9.5 корнера — 81%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Borussia Mönchengladbach -0.25 / SV Elversberg +0.25 подкрепя SV Elversberg със средна промяна 2.13 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 34 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Генериран: 2026-09-05 14:02:27 · Заключен: 2026-09-05 15:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Borussia Mönchengladbach и SV Elversberg завърши при резултат 3:4. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 16 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.7. В мача бяха отчетени общо 16 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 91%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 81%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше SV Elversberg с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.13 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:4 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:59:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.