Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.02.2026 | FSV Mainz 05 - Hamburger SV | 1 : 1 |
| 05.10.2025 | Hamburger SV - FSV Mainz 05 | 4 : 0 |
| 03.03.2018 | Hamburger SV - FSV Mainz 05 | 0 : 0 |
| 14.10.2017 | FSV Mainz 05 - Hamburger SV | 3 : 2 |
| 07.05.2017 | Hamburger SV - FSV Mainz 05 | 0 : 0 |
| 17.12.2016 | FSV Mainz 05 - Hamburger SV | 3 : 1 |
| 30.04.2016 | FSV Mainz 05 - Hamburger SV | 0 : 0 |
| 05.12.2015 | Hamburger SV - FSV Mainz 05 | 1 : 3 |
| 03.05.2015 | FSV Mainz 05 - Hamburger SV | 1 : 2 |
| 07.12.2014 | Hamburger SV - FSV Mainz 05 | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Borussia Dortmund - Hamburger SV | 2 - 0 | L |
| 24.08.2026 | Verl - Hamburger SV | 0 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Toulouse - Hamburger SV | 1 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Hamburger SV - Lille | 2 - 2 | D |
| 01.08.2026 | Hamburger SV - Everton | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | FSV Mainz 05 - SC Paderborn 07 | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Krieschow - FSV Mainz 05 | 0 - 9 | W |
| 15.08.2026 | FSV Mainz 05 - Bournemouth | 2 - 1 | W |
| 08.08.2026 | FSV Mainz 05 - Paris FC | 4 - 0 | W |
| 01.08.2026 | Udinese - FSV Mainz 05 | 3 - 3 | D |
Предстоящата среща между Hamburger SV и FSV Mainz 05 е насрочена за 06.09.2026 13:30 в Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Hamburger SV има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDLLDWWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. FSV Mainz 05 има 8 победи, 2 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWDWWWWW. Средните стойности са 3.80 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Hamburger SV има 3 победи, равенствата са 4, а FSV Mainz 05 има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.23; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Hamburger SV -1 / FSV Mainz 05 +1 подкрепя FSV Mainz 05 със средна промяна 5.22 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Срещата между Hamburger SV и FSV Mainz 05 завърши при резултат 0:5. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.23. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FSV Mainz 05 с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 5.22 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:5 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.