📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?
Владение на топката
59%
41%
13
Общо удари
15
3
Точни удари
4
5
Неточни удари
3
5
Корнери
4
3
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
1
Засади
1
6
Удари в наказателното поле
9
7
Удари извън наказателното поле
6
5
Блокирани удари
8
4
Спасявания
3
15
Нарушения
10
433
Точни пасове
274
527
Общо пасове
362
9
Free Kicks
15

🔁 Директни срещи

3
1
3
🟢 SC Paderborn 07 🟡 Равенства SC Freiburg 🔴
Дата Мач Резултат
01.11.2023 SC Freiburg - SC Paderborn 07 1 : 3
25.01.2020 SC Freiburg - SC Paderborn 07 0 : 2
24.08.2019 SC Paderborn 07 - SC Freiburg 1 : 3
29.04.2016 SC Paderborn 07 - SC Freiburg 1 : 2
22.11.2015 SC Freiburg - SC Paderborn 07 4 : 1
02.05.2015 SC Freiburg - SC Paderborn 07 1 : 2
06.12.2014 SC Paderborn 07 - SC Freiburg 1 : 1

🗓 Последни мачове: SC Paderborn 07

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 FSV Mainz 05 - SC Paderborn 07 0 - 0 D
23.08.2026 Phönix Lübeck - SC Paderborn 07 2 - 4 W
08.08.2026 Werder Bremen - SC Paderborn 07 2 - 2 D
01.08.2026 VfL Osnabrück - SC Paderborn 07 0 - 2 W
25.05.2026 SC Paderborn 07 - VfL Wolfsburg 2 - 1 W

📆 Последни мачове: SC Freiburg

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 SC Freiburg - Werder Bremen 4 - 1 W
27.08.2026 SC Freiburg - Motherwell 4 - 1 W
23.08.2026 Fortuna Düsseldorf - SC Freiburg 1 - 5 W
20.08.2026 Motherwell - SC Freiburg 1 - 3 W
15.08.2026 SC Freiburg - Crystal Palace 3 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между SC Paderborn 07 и SC Freiburg е насрочена за 05.09.2026 13:30 в Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

SC Paderborn 07 има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWWDWDLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. SC Freiburg има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWWLWL. Средните стойности са 3 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи SC Paderborn 07 има 3 победи, равенствата са 1, а SC Freiburg има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.29. Двата отбора са отбелязали в 85.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 71.4%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка SC Paderborn 07 -0.25 / SC Freiburg +0.25 подкрепя SC Freiburg със средна промяна 2.95 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 31 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Генериран: 2026-09-05 14:02:27 · Заключен: 2026-09-05 15:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между SC Paderborn 07 и SC Freiburg завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 3.29 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше SC Freiburg с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.95 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:59:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.