📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D ? ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
1
L L D ? ?
Владение на топката
67%
33%
2.03
Очаквани голове (xG)
0.36
25
Общо удари
4
8
Точни удари
2
7
Неточни удари
1
9
Корнери
0
0
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
2
Засади
0
15
Удари в наказателното поле
3
10
Удари извън наказателното поле
1
10
Блокирани удари
1
1
Спасявания
6
14
Нарушения
12
89%
Точност на пасовете
74%
545
Точни пасове
231
611
Общо пасове
311
0.85
Предотвратени голове
0.85

🔁 Директни срещи

9
1
0
🟢 Benfica 🟡 Равенства Estoril 🔴
Дата Мач Резултат
16.05.2026 Estoril - Benfica 1 : 3
03.01.2026 Benfica - Estoril 3 : 1
03.05.2025 Estoril - Benfica 1 : 2
23.12.2024 Benfica - Estoril 3 : 0
10.03.2024 Benfica - Estoril 3 : 1
24.01.2024 Benfica - Estoril 1 : 1
07.10.2023 Estoril - Benfica 0 : 1
23.04.2023 Benfica - Estoril 1 : 0
09.11.2022 Estoril - Benfica 0 : 1
06.11.2022 Estoril - Benfica 1 : 5

🗓 Последни мачове: Benfica

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Benfica - Estoril 2 - 1 W
27.08.2026 Aarhus - Benfica 1 - 3 W
20.08.2026 Benfica - Aarhus 3 - 1 W
17.08.2026 Casa Pia - Benfica 0 - 7 W
13.08.2026 Heart Of Midlothian - Benfica 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Estoril

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Benfica - Estoril 2 - 1 L
22.08.2026 Estoril - Rio Ave 0 - 2 L
16.08.2026 Nacional - Estoril 2 - 0 L
07.08.2026 Estoril - Famalicao 1 - 1 D
31.07.2026 Estoril - CF Os Belenenses 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Benfica и Estoril е насрочена за 31.08.2026 19:15 в Primeira Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Benfica е на позиция 6 с 4 точки. Записаната форма е WD. Estoril е на позиция 15 с 1 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LLD.

Последни резултати

Benfica има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDDWWWLW. Средните стойности са 3.50 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Estoril има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDDLWLDD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Benfica има 9 победи, равенствата са 1, а Estoril има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Benfica с увереност 84%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 84.39%, 9.37% и 6.24%. Разликата в моделния momentum е 78.14 пункта в полза на Benfica. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.11 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.33%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Benfica 0 / Estoril 0 подкрепя Benfica със средна промяна 3.81 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.31% при 463 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Benfica като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Estoril като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 1.00 червени и 5.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 100.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 16:00:03 · Заключен: 2026-08-31 20:55:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Benfica и Estoril завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.6. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Benfica като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Benfica получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Estoril като гост беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 1 червени и 5 общо картона на мач. В този двубой Estoril получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 100%, а червен картон в 100% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Benfica с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.81 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 13 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 23:41:11
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.