📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
0
W L L ? ?
Владение на топката
55%
45%
0.83
Очаквани голове (xG)
0.23
9
Общо удари
8
4
Точни удари
2
1
Неточни удари
5
2
Корнери
2
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
4
Засади
1
6
Удари в наказателното поле
2
3
Удари извън наказателното поле
6
4
Блокирани удари
1
2
Спасявания
3
12
Нарушения
16
81%
Точност на пасовете
75%
397
Точни пасове
299
488
Общо пасове
397
-0.10
Предотвратени голове
-0.10

🔁 Директни срещи

4
3
3
🟢 SC Braga 🟡 Равенства Guimaraes 🔴
Дата Мач Резултат
21.02.2026 SC Braga - Guimaraes 3 : 2
10.01.2026 Guimaraes - SC Braga 2 : 1
20.09.2025 Guimaraes - SC Braga 1 : 1
16.02.2025 Guimaraes - SC Braga 0 : 0
31.10.2024 SC Braga - Guimaraes 2 : 1
15.09.2024 SC Braga - Guimaraes 0 : 2
11.05.2024 Guimaraes - SC Braga 2 : 3
06.01.2024 SC Braga - Guimaraes 1 : 1
27.02.2023 Guimaraes - SC Braga 2 : 1
11.01.2023 SC Braga - Guimaraes 3 : 2

🗓 Последни мачове: SC Braga

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 SC Braga - Guimaraes 1 - 0 W
27.08.2026 Austria Vienna - SC Braga 0 - 0 D
20.08.2026 SC Braga - Austria Vienna 2 - 0 W
16.08.2026 SC Braga - GIL Vicente -
13.08.2026 Dinamo Minsk - SC Braga 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Guimaraes

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 SC Braga - Guimaraes 1 - 0 L
23.08.2026 Guimaraes - Nacional 1 - 0 W
14.08.2026 Sporting CP - Guimaraes 3 - 2 L
08.08.2026 Guimaraes - Arouca 0 - 1 L
01.08.2026 Guimaraes - Chaves 2 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между SC Braga и Guimaraes е насрочена за 31.08.2026 19:15 в Primeira Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

SC Braga е на позиция 13 с 1 точки. Записаната форма е D. Guimaraes е на позиция 9 с 3 точки. Записаната форма е WLL.

Последни резултати

SC Braga има 6 победи, 4 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDWWWDWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Guimaraes има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWDWWWLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи SC Braga има 4 победи, равенствата са 3, а Guimaraes има 3 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 30%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 99%; над 9.5 корнера — 88%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка SC Braga -0.25 / Guimaraes +0.25 подкрепя Guimaraes със средна промяна 1.58 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 17 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Guimaraes като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 16:00:03 · Заключен: 2026-08-31 20:55:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между SC Braga и Guimaraes завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 4 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.4. В мача бяха отчетени общо 4 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 99%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 88%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Guimaraes като гост беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Guimaraes получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Guimaraes с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.58 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 16 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 23:41:11
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.