📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
2
D ? ? ? ?
Владение на топката
32%
68%
5
Общо удари
16
2
Точни удари
6
2
Неточни удари
7
2
Корнери
2
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
2
Засади
3
2
Удари в наказателното поле
8
3
Удари извън наказателното поле
8
1
Блокирани удари
3
4
Спасявания
1
11
Нарушения
15
222
Точни пасове
618
308
Общо пасове
691
15
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

0
0
2
🟢 Alverca 🟡 Равенства SC Braga 🔴
Дата Мач Резултат
25.01.2026 SC Braga - Alverca 5 : 0
17.08.2025 Alverca - SC Braga 0 : 3

🗓 Последни мачове: Alverca

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Alverca - Santa Clara 1 - 1 D
22.08.2026 Sporting CP - Alverca 3 - 1 L
15.08.2026 Alverca - Estrela 2 - 2 D
09.08.2026 FC Porto - Alverca 2 - 0 L
01.08.2026 Alverca - Sporting CP B 1 - 0 W

📆 Последни мачове: SC Braga

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 SC Braga - Guimaraes 1 - 0 W
27.08.2026 Austria Vienna - SC Braga 0 - 0 D
20.08.2026 SC Braga - Austria Vienna 2 - 0 W
16.08.2026 SC Braga - GIL Vicente -
13.08.2026 Dinamo Minsk - SC Braga 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Alverca и SC Braga е насрочена за 05.09.2026 17:00 в Primeira Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Alverca е на позиция 17 с 1 точки. Записаната форма е LDL. SC Braga е на позиция 13 с 1 точки. Записаната форма е D.

Последни резултати

Alverca има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDLWWWWLD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. SC Braga има 6 победи, 4 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDDWWWDW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Alverca има 0 победи, равенствата са 0, а SC Braga има 2 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.05; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или SC Braga (X2) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 19.86%, 27.74% и 52.40%. Разликата в моделния momentum е 32.54 пункта в полза на SC Braga. Оценката за качество на входните данни е 87/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.43%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Alverca +0.25 / SC Braga -0.25 подкрепя SC Braga със средна промяна 1.35 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 24 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Alverca като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.50 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на SC Braga като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 17:02:31 · Заключен: 2026-09-05 19:05:13

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Alverca и SC Braga завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 4 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.05. В мача бяха отчетени общо 4 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Alverca като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0.5 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Alverca получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на SC Braga като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой SC Braga получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше SC Braga с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.35 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 21:32:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.