Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.05.2026 | Estrela - Famalicao | 0 : 0 |
| 27.12.2025 | Famalicao - Estrela | 2 : 3 |
| 25.01.2025 | Famalicao - Estrela | 0 : 0 |
| 19.08.2024 | Estrela - Famalicao | 0 : 3 |
| 16.03.2024 | Famalicao - Estrela | 0 : 0 |
| 29.10.2023 | Estrela - Famalicao | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Nacional - Estrela | 2 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Alverca - Estrela | 2 - 2 | D |
| 08.08.2026 | Estrela - Sporting CP | 2 - 2 | D |
| 01.08.2026 | Estrela - Al-Nassr | 4 - 2 | W |
| 29.07.2026 | Maritimo - Estrela | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Famalicao - GIL Vicente | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Santa Clara - Famalicao | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Famalicao - Maritimo | 1 - 2 | L |
| 07.08.2026 | Estoril - Famalicao | 1 - 1 | D |
| 31.07.2026 | Famalicao - Como | 2 - 3 | L |
Предстоящата среща между Estrela и Famalicao е насрочена за 05.09.2026 14:30 в Primeira Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Estrela е на позиция 11 с 2 точки. Записаната форма е DD. Famalicao е на позиция 14 с 1 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LLD.
Estrela има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWDWLWDD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Famalicao има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLDLWDDWW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 6 директни срещи Estrela има 2 победи, равенствата са 3, а Famalicao има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 16.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Estrela -1 / Famalicao +1 подкрепя Estrela със средна промяна 1.93 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 16 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Estrela като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Famalicao като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Estrela и Famalicao завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 1.5 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Estrela като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Estrela получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Famalicao като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Famalicao получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Estrela с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 1.93 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.