📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
60%
40%
34
Общо удари
6
7
Точни удари
1
14
Неточни удари
4
7
Корнери
1
0
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
1
25
Удари в наказателното поле
2
9
Удари извън наказателното поле
4
13
Блокирани удари
1
0
Спасявания
7
11
Нарушения
13
506
Точни пасове
307
569
Общо пасове
383
13
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

2
2
2
🟢 GIL Vicente 🟡 Равенства Academico Viseu 🔴
Дата Мач Резултат
18.10.2025 Academico Viseu - GIL Vicente 2 : 1
14.01.2021 GIL Vicente - Academico Viseu 3 : 2
29.04.2018 Academico Viseu - GIL Vicente 1 : 0
16.12.2017 GIL Vicente - Academico Viseu 0 : 0
05.02.2017 Academico Viseu - GIL Vicente 1 : 2
24.08.2016 GIL Vicente - Academico Viseu 0 : 0

🗓 Последни мачове: GIL Vicente

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 GIL Vicente - Academico Viseu 0 - 1 L
30.08.2026 Famalicao - GIL Vicente 0 - 0 D
24.08.2026 GIL Vicente - Casa Pia 2 - 0 W
16.08.2026 SC Braga - GIL Vicente -
09.08.2026 GIL Vicente - Rio Ave 1 - 0 W

📆 Последни мачове: Academico Viseu

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 GIL Vicente - Academico Viseu 0 - 1 W
29.08.2026 Academico Viseu - FC Porto 0 - 3 L
22.08.2026 Maritimo - Academico Viseu 2 - 2 D
15.08.2026 Academico Viseu - Santa Clara 0 - 1 L
09.08.2026 Benfica - Academico Viseu 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между GIL Vicente и Academico Viseu е насрочена за 06.09.2026 19:30 в Primeira Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

GIL Vicente е на позиция 6 с 7 точки. Записаната форма е DWW. Academico Viseu е на позиция 15 с 2 точки. Записаната форма е LDLD.

Последни резултати

GIL Vicente има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDDLLDWL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Academico Viseu има 1 победи, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDDLDWDD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи GIL Vicente има 2 победи, равенствата са 2, а Academico Viseu има 2 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 96%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка GIL Vicente 0 / Academico Viseu 0 подкрепя Academico Viseu със средна промяна 7.96 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 15 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на GIL Vicente като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Academico Viseu като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 5.00 жълти, 0.00 червени и 5.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:33 · Заключен: 2026-09-06 21:32:14

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между GIL Vicente и Academico Viseu завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.1. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 96%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на GIL Vicente като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой GIL Vicente получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Academico Viseu като гост беше изчислен от 2 мача със средно 5 жълти, 0 червени и 5 общо картона на мач. В този двубой Academico Viseu получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 50%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Academico Viseu с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 7.96 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 23:52:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.