📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L L ?
0
🏟
✔ Краен резултат
0
L L L L ?
Владение на топката
74%
26%
29
Общо удари
7
8
Точни удари
3
11
Неточни удари
4
17
Корнери
4
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
2
Засади
0
17
Удари в наказателното поле
4
12
Удари извън наказателното поле
3
10
Блокирани удари
0
3
Спасявания
7
16
Нарушения
6
456
Точни пасове
107
551
Общо пасове
191
6
Free Kicks
13

🔁 Директни срещи

2
5
2
🟢 Guimaraes 🟡 Равенства Casa Pia 🔴
Дата Мач Резултат
11.05.2026 Guimaraes - Casa Pia 0 : 0
28.12.2025 Casa Pia - Guimaraes 0 : 0
01.03.2025 Guimaraes - Casa Pia 1 : 0
28.09.2024 Casa Pia - Guimaraes 1 : 1
24.02.2024 Guimaraes - Casa Pia 0 : 2
23.09.2023 Casa Pia - Guimaraes 0 : 0
19.02.2023 Casa Pia - Guimaraes 0 : 0
29.08.2022 Guimaraes - Casa Pia 0 : 1
01.08.2021 Casa Pia - Guimaraes 0 : 1

🗓 Последни мачове: Guimaraes

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 SC Braga - Guimaraes 1 - 0 L
23.08.2026 Guimaraes - Nacional 1 - 0 W
14.08.2026 Sporting CP - Guimaraes 3 - 2 L
08.08.2026 Guimaraes - Arouca 0 - 1 L
01.08.2026 Guimaraes - Chaves 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Casa Pia

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Casa Pia - Moreirense 0 - 1 L
24.08.2026 GIL Vicente - Casa Pia 2 - 0 L
17.08.2026 Casa Pia - Benfica 0 - 7 L
08.08.2026 Maritimo - Casa Pia 1 - 0 L
01.08.2026 Leixoes - Casa Pia 6 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Guimaraes и Casa Pia е насрочена за 06.09.2026 17:00 в Primeira Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Guimaraes е на позиция 12 с 3 точки. Записаната форма е LWLL. Casa Pia е на позиция 18 с 0 точки. Записаната форма е LLLL.

Последни резултати

Guimaraes има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLWDWWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Casa Pia има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLWWDD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Guimaraes има 2 победи, равенствата са 5, а Casa Pia има 2 победи. Средният общ брой голове е 0.78. Двата отбора са отбелязали в 11.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 89%; над 9.5 корнера — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Guimaraes с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 61.05%, 24.58% и 14.37%. Разликата в моделния momentum е 46.68 пункта в полза на Guimaraes. Оценката за качество на входните данни е 90/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.53 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.59%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Guimaraes 0 / Casa Pia 0 подкрепя Guimaraes със средна промяна 2.83 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Guimaraes като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Casa Pia като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 17:03:09 · Заключен: 2026-09-06 19:05:13

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Guimaraes и Casa Pia завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 21 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 0.78 гола, докато в този мач бяха отбелязани 0. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 88.9%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.6. В мача бяха отчетени общо 21 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 89%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 80%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Guimaraes като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Guimaraes получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Casa Pia като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Casa Pia получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Guimaraes с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.83 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 21:32:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.