📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W ? ?
6
🏟
✔ Краен резултат
2
L L L ? ?
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
2
2
🟢 Airbus UK 🟡 Равенства Holywell 🔴
Дата Мач Резултат
03.04.2026 Holywell - Airbus UK 0 : 3
03.10.2025 Airbus UK - Holywell 0 : 0
25.01.2025 Holywell - Airbus UK 2 : 1
25.10.2024 Airbus UK - Holywell 8 : 3
16.12.2023 Holywell - Airbus UK 1 : 2
04.11.2023 Airbus UK - Holywell 1 : 1
18.04.2022 Holywell - Airbus UK 3 : 2
09.10.2021 Airbus UK - Holywell 6 : 1

🗓 Последни мачове: Airbus UK

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Airbus UK - Holywell 6 - 2 W
28.08.2026 Barry Town - Airbus UK 4 - 2 L
21.08.2026 Colwyn Bay - Airbus UK 1 - 0 L
14.08.2026 Airbus UK - Ammanford AFC 2 - 0 W
07.08.2026 Airbus UK - Cardiff MET 0 - 2 L

📆 Последни мачове: Holywell

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Airbus UK - Holywell 6 - 2 L
28.08.2026 Holywell - Caernarfon Town 3 - 5 L
21.08.2026 Holywell - Barry Town 1 - 3 L
14.08.2026 Llandudno - Holywell 3 - 1 L
07.08.2026 Holywell - GAP Connah S Quay FC 1 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Airbus UK и Holywell е насрочена за 31.08.2026 13:30 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Airbus UK е на позиция 8 с 6 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е WLW. Holywell е на позиция 15 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:6. Записаната форма е LLL.

Последни резултати

Airbus UK има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWWWWLW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Holywell има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLWLWD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 2.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Airbus UK има 4 победи, равенствата са 2, а Holywell има 2 победи. Средният общ брой голове е 4.25. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Airbus UK или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.68%, 21.37% и 19.95%. Разликата в моделния momentum е 38.73 пункта в полза на Airbus UK. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.22 при Betano. Съхраненият оценен EV е -2.34%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Airbus UK -0.25 / Holywell +0.25 подкрепя Holywell със средна промяна 1.09 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 85/100, успеваемост на групата 84.65% при 1088 наблюдения). Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.82).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Holywell като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.50 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 20:02:11 · Заключен: 2026-08-31 15:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Airbus UK и Holywell завърши при резултат 6:2. В двубоя бяха отбелязани общо 8 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 4.25 гола, а този двубой завърши с 8. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Holywell като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0.5 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Holywell получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Holywell с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.09 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 6:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е четен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 18:01:17
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.