📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D W ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
4
W W W ? ?
3
Жълти картони
0
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
2
4
🟢 Briton Ferry 🟡 Равенства Barry Town 🔴
Дата Мач Резултат
31.12.2025 Briton Ferry - Barry Town 2 : 1
07.10.2025 Barry Town - Briton Ferry 0 : 1
19.04.2025 Barry Town - Briton Ferry 5 : 0
07.03.2025 Briton Ferry - Barry Town 3 : 4
31.12.2024 Briton Ferry - Barry Town 0 : 0
12.10.2024 Barry Town - Briton Ferry 3 : 1
10.03.2023 Briton Ferry - Barry Town 1 : 1
12.08.2022 Barry Town - Briton Ferry 0 : 1
03.10.2015 Briton Ferry - Barry Town 2 : 3

🗓 Последни мачове: Briton Ferry

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Cardiff MET - Briton Ferry 3 - 0 L
21.08.2026 Flint Town United - Briton Ferry 0 - 1 W
14.08.2026 The New Saints - Briton Ferry 1 - 0 L
07.08.2026 Cambrian & Clydach - Briton Ferry 1 - 1 D
31.07.2026 Briton Ferry - Ammanford AFC 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Barry Town

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Barry Town - Airbus UK 4 - 2 W
21.08.2026 Holywell - Barry Town 1 - 3 W
15.08.2026 Barry Town - Cardiff MET 1 - 0 W
07.08.2026 Flint Town United - Barry Town 2 - 3 W
31.07.2026 Barry Town - Cambrian & Clydach 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Briton Ferry и Barry Town е насрочена за 31.08.2026 13:30 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Briton Ferry е на позиция 9 с 4 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:2. Записаната форма е LDW. Barry Town е на позиция 2 с 9 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е WWW.

Последни резултати

Briton Ferry има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDWWWWLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Barry Town има 9 победи, 0 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWLWWWW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Briton Ferry има 3 победи, равенствата са 2, а Barry Town има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.11. Двата отбора са отбелязали в 55.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Briton Ferry -1 / Barry Town +1 подкрепя Barry Town със средна промяна 2.47 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.57% при 558 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Briton Ferry като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Barry Town като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 5 завършени мача (60.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 20:02:11 · Заключен: 2026-08-31 15:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Briton Ferry и Barry Town завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 9 директни срещи е 3.11 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Briton Ferry като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Briton Ferry получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Barry Town като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Barry Town получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Barry Town с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 2.47 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:4 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:50:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.