Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.04.2025 | Colwyn Bay - Llandudno | 3 : 0 |
| 16.08.2024 | Llandudno - Colwyn Bay | 1 : 1 |
| 15.04.2023 | Colwyn Bay - Llandudno | 1 : 1 |
| 29.07.2022 | Llandudno - Colwyn Bay | 2 : 2 |
| 11.03.2022 | Llandudno - Colwyn Bay | 3 : 0 |
| 02.10.2021 | Colwyn Bay - Llandudno | 1 : 2 |
| 28.12.2019 | Llandudno - Colwyn Bay | 2 : 3 |
| 31.08.2019 | Colwyn Bay - Llandudno | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | The New Saints - Colwyn Bay | 5 - 1 | L |
| 21.08.2026 | Colwyn Bay - Airbus UK | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Caernarfon Town - Colwyn Bay | 3 - 0 | L |
| 07.08.2026 | Ammanford AFC - Colwyn Bay | 2 - 2 | D |
| 31.07.2026 | Colwyn Bay - Trefelin | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Llandudno - Haverfordwest County AFC | 2 - 0 | W |
| 21.08.2026 | Penybont - Llandudno | 2 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Llandudno - Holywell | 3 - 1 | W |
| 07.08.2026 | Trefelin - Llandudno | 0 - 4 | W |
| 31.07.2026 | Llandudno - Flint Town United | 3 - 2 | W |
Предстоящата среща между Colwyn Bay и Llandudno е насрочена за 31.08.2026 16:15 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Colwyn Bay е на позиция 11 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:0. Записаната форма е LDW. Llandudno е на позиция 1 с 9 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 7:2. Записаната форма е WWW.
Colwyn Bay има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDWWLDWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Llandudno има 9 победи, 0 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWWWWWWW. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 8 директни срещи Colwyn Bay има 3 победи, равенствата са 3, а Llandudno има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 62.5%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Colwyn Bay 0 / Llandudno 0 подкрепя Llandudno със средна промяна 4.64 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Colwyn Bay като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.00 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие). Дисциплинарният профил на Llandudno като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).
Срещата между Colwyn Bay и Llandudno завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Colwyn Bay като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Colwyn Bay получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Llandudno като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Llandudno получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Llandudno с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.64 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.