📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
2

🔁 Директни срещи

1
1
8
🟢 Flint Town United 🟡 Равенства GAP Connah S Quay FC 🔴
Дата Мач Резултат
26.12.2025 Flint Town United - GAP Connah S Quay FC 0 : 2
25.08.2025 GAP Connah S Quay FC - Flint Town United 3 : 2
11.03.2025 GAP Connah S Quay FC - Flint Town United 4 : 0
25.01.2025 Flint Town United - GAP Connah S Quay FC 2 : 1
26.12.2024 GAP Connah S Quay FC - Flint Town United 7 : 2
26.08.2024 Flint Town United - GAP Connah S Quay FC 0 : 1
09.12.2023 Flint Town United - GAP Connah S Quay FC 0 : 3
31.12.2022 Flint Town United - GAP Connah S Quay FC 0 : 0
26.12.2022 GAP Connah S Quay FC - Flint Town United 2 : 0
18.10.2022 GAP Connah S Quay FC - Flint Town United 2 : 0

🗓 Последни мачове: Flint Town United

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Flint Town United - GAP Connah S Quay FC 1 - 2 L
28.08.2026 Penybont - Flint Town United 1 - 1 D
21.08.2026 Flint Town United - Briton Ferry 0 - 1 L
14.08.2026 Cambrian & Clydach - Flint Town United 1 - 0 L
07.08.2026 Flint Town United - Barry Town 2 - 3 L

📆 Последни мачове: GAP Connah S Quay FC

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Flint Town United - GAP Connah S Quay FC 1 - 2 W
28.08.2026 GAP Connah S Quay FC - Cambrian & Clydach 3 - 0 W
22.08.2026 Ammanford AFC - GAP Connah S Quay FC 0 - 2 W
14.08.2026 GAP Connah S Quay FC - Trefelin 6 - 0 W
07.08.2026 Holywell - GAP Connah S Quay FC 1 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Flint Town United и GAP Connah S Quay FC е насрочена за 31.08.2026 13:30 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Flint Town United е на позиция 13 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:3. Записаната форма е LLL. GAP Connah S Quay FC е на позиция 5 с 6 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е WWL.

Последни резултати

Flint Town United има 0 победи, 3 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLLDLLLD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. GAP Connah S Quay FC има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLLDWDL. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Flint Town United има 1 победи, равенствата са 1, а GAP Connah S Quay FC има 8 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Flint Town United 0 / GAP Connah S Quay FC 0 подкрепя GAP Connah S Quay FC със средна промяна 2.97 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.68% при 561 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Flint Town United като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на GAP Connah S Quay FC като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 5 завършени мача (60.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 20:02:11 · Заключен: 2026-08-31 15:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Flint Town United и GAP Connah S Quay FC завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше GAP Connah S Quay FC с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.97 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:37:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.