Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.10.2025 | GAP Connah S Quay FC - Haverfordwest County AFC | 3 : 3 |
| 20.09.2025 | Haverfordwest County AFC - GAP Connah S Quay FC | 1 : 3 |
| 12.10.2024 | Haverfordwest County AFC - GAP Connah S Quay FC | 0 : 0 |
| 11.08.2024 | GAP Connah S Quay FC - Haverfordwest County AFC | 0 : 1 |
| 19.11.2023 | GAP Connah S Quay FC - Haverfordwest County AFC | 1 : 2 |
| 23.09.2023 | Haverfordwest County AFC - GAP Connah S Quay FC | 1 : 3 |
| 31.01.2023 | Haverfordwest County AFC - GAP Connah S Quay FC | 2 : 1 |
| 01.10.2022 | GAP Connah S Quay FC - Haverfordwest County AFC | 1 : 0 |
| 18.04.2022 | GAP Connah S Quay FC - Haverfordwest County AFC | 3 : 0 |
| 26.03.2022 | Haverfordwest County AFC - GAP Connah S Quay FC | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | GAP Connah S Quay FC - Haverfordwest County AFC | 1 - 1 | D |
| 31.08.2026 | Flint Town United - GAP Connah S Quay FC | 1 - 2 | W |
| 28.08.2026 | GAP Connah S Quay FC - Cambrian & Clydach | 3 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Ammanford AFC - GAP Connah S Quay FC | 0 - 2 | W |
| 14.08.2026 | GAP Connah S Quay FC - Trefelin | 6 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | GAP Connah S Quay FC - Haverfordwest County AFC | 1 - 1 | D |
| 31.08.2026 | Haverfordwest County AFC - Trefelin | 2 - 1 | W |
| 28.08.2026 | Llandudno - Haverfordwest County AFC | 2 - 0 | L |
| 21.08.2026 | Haverfordwest County AFC - Cambrian & Clydach | 0 - 3 | L |
| 14.08.2026 | Haverfordwest County AFC - Penybont | 0 - 3 | L |
Предстоящата среща между GAP Connah S Quay FC и Haverfordwest County AFC е насрочена за 04.09.2026 18:45 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
GAP Connah S Quay FC е на позиция 5 с 6 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е WWL. Haverfordwest County AFC е на позиция 14 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:1. Записаната форма е LLL.
GAP Connah S Quay FC има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWLLDWD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Haverfordwest County AFC има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLLWLWD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи GAP Connah S Quay FC има 4 победи, равенствата са 3, а Haverfordwest County AFC има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за GAP Connah S Quay FC с увереност 68%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 67.81%, 19.59% и 12.59%. Разликата в моделния momentum е 55.22 пункта в полза на GAP Connah S Quay FC. Оценката за качество на входните данни е 90/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.30 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -11.84%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка GAP Connah S Quay FC +0.25 / Haverfordwest County AFC -0.25 подкрепя GAP Connah S Quay FC със средна промяна 2.45 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 538 наблюдения).
Дисциплинарният профил на GAP Connah S Quay FC като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 6 завършени мача (50.0% покритие). Дисциплинарният профил на Haverfordwest County AFC като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 1.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие).
Срещата между GAP Connah S Quay FC и Haverfordwest County AFC завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на GAP Connah S Quay FC като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой GAP Connah S Quay FC получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Haverfordwest County AFC като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 1 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Haverfordwest County AFC получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше GAP Connah S Quay FC с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.45 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.