📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
0
L D L ? ?
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Llandudno 🟡 Равенства Ammanford AFC 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Llandudno

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Llandudno - Ammanford AFC 2 - 0 W
31.08.2026 Colwyn Bay - Llandudno 2 - 0 L
28.08.2026 Llandudno - Haverfordwest County AFC 2 - 0 W
21.08.2026 Penybont - Llandudno 2 - 1 L
14.08.2026 Llandudno - Holywell 3 - 1 W

📆 Последни мачове: Ammanford AFC

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Llandudno - Ammanford AFC 2 - 0 L
31.08.2026 Ammanford AFC - Cardiff MET 0 - 5 L
28.08.2026 Trefelin - Ammanford AFC 1 - 1 D
22.08.2026 Ammanford AFC - GAP Connah S Quay FC 0 - 2 L
14.08.2026 Airbus UK - Ammanford AFC 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Llandudno и Ammanford AFC е насрочена за 04.09.2026 18:45 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Llandudno е на позиция 1 с 9 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 7:2. Записаната форма е WWW. Ammanford AFC е на позиция 12 с 1 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е LDL.

Последни резултати

Llandudno има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWWWWWW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Ammanford AFC има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLDLWWWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Llandudno с увереност 73%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 72.62%, 17.29% и 10.09%. Разликата в моделния momentum е 62.54 пункта в полза на Llandudno. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.25 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.22%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Llandudno 0 / Ammanford AFC 0 подкрепя Llandudno със средна промяна 6.12 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Llandudno като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.00 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 66.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Ammanford AFC като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.67 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 18:02:26 · Заключен: 2026-09-04 20:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Llandudno и Ammanford AFC завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Llandudno като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 3.33 жълти, 0 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой Llandudno получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ammanford AFC като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0.67 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Ammanford AFC получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Llandudno с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 6.12 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 23:12:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.