Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.04.2026 | Barry Town - The New Saints | 0 : 1 |
| 28.02.2026 | The New Saints - Barry Town | 0 : 2 |
| 24.01.2026 | The New Saints - Barry Town | 1 : 0 |
| 04.10.2025 | The New Saints - Barry Town | 4 : 0 |
| 30.08.2025 | Barry Town - The New Saints | 0 : 0 |
| 01.12.2024 | Barry Town - The New Saints | 1 : 2 |
| 02.11.2024 | Barry Town - The New Saints | 1 : 4 |
| 14.09.2024 | The New Saints - Barry Town | 4 : 0 |
| 21.10.2023 | Barry Town - The New Saints | 2 : 6 |
| 26.08.2023 | The New Saints - Barry Town | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Caernarfon Town - The New Saints | 2 - 3 | W |
| 28.08.2026 | The New Saints - Colwyn Bay | 5 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Cardiff MET - The New Saints | 0 - 5 | W |
| 14.08.2026 | The New Saints - Briton Ferry | 1 - 0 | W |
| 07.08.2026 | The New Saints - Haverfordwest County AFC | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Briton Ferry - Barry Town | 1 - 4 | W |
| 28.08.2026 | Barry Town - Airbus UK | 4 - 2 | W |
| 21.08.2026 | Holywell - Barry Town | 1 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Barry Town - Cardiff MET | 1 - 0 | W |
| 07.08.2026 | Flint Town United - Barry Town | 2 - 3 | W |
Предстоящата среща между The New Saints и Barry Town е насрочена за 05.09.2026 16:15 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
The New Saints е на позиция 4 с 7 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WWD. Barry Town е на позиция 2 с 9 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е WWW.
The New Saints има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWDWLLL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Barry Town има 9 победи, 0 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWLWWW. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи The New Saints има 7 победи, равенствата са 2, а Barry Town има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за The New Saints с увереност 74%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 73.83%, 17.16% и 9.01%. Разликата в моделния momentum е 64.83 пункта в полза на The New Saints. Оценката за качество на входните данни е 83/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.22 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.92%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка The New Saints +0.25 / Barry Town -0.25 подкрепя The New Saints със средна промяна 4.91 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на The New Saints като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Barry Town като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 6 завършени мача (50.0% покритие).
Срещата между The New Saints и Barry Town завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.2 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на The New Saints като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой The New Saints получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Barry Town като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Barry Town получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше The New Saints с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 4.91 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.