📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
34%
66%
10
Общо удари
14
5
Точни удари
5
4
Неточни удари
3
5
Корнери
5
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
3
Засади
2
7
Удари в наказателното поле
8
3
Удари извън наказателното поле
6
1
Блокирани удари
6
4
Спасявания
2
17
Нарушения
9
158
Точни пасове
375
226
Общо пасове
446
9
Free Kicks
17

🔁 Директни срещи

2
1
3
🟢 Hertha BSC 🟡 Равенства 1. FC Magdeburg 🔴
Дата Мач Резултат
03.05.2026 1. FC Magdeburg - Hertha BSC 1 : 0
07.12.2025 Hertha BSC - 1. FC Magdeburg 0 : 2
25.04.2025 Hertha BSC - 1. FC Magdeburg 1 : 1
29.11.2024 1. FC Magdeburg - Hertha BSC 1 : 3
16.02.2024 Hertha BSC - 1. FC Magdeburg 3 : 2
02.09.2023 1. FC Magdeburg - Hertha BSC 6 : 4

🗓 Последни мачове: Hertha BSC

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Eintracht Braunschweig - Hertha BSC 3 - 5 W
22.08.2026 FC Saarbrücken - Hertha BSC 1 - 1 D
15.08.2026 Hertha BSC - 1. FC Heidenheim 4 - 1 W
07.08.2026 VfL Bochum - Hertha BSC 0 - 1 W
31.07.2026 1. FC Köln - Hertha BSC 2 - 2 D

📆 Последни мачове: 1. FC Magdeburg

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 1. FC Magdeburg - Holstein Kiel 2 - 0 W
23.08.2026 Bahlinger SC - 1. FC Magdeburg 0 - 4 W
15.08.2026 VfL Osnabrück - 1. FC Magdeburg 0 - 3 W
08.08.2026 1. FC Magdeburg - Eintracht Braunschweig 1 - 6 L
01.08.2026 1. FC Magdeburg - West Ham 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Hertha BSC и 1. FC Magdeburg е насрочена за 06.09.2026 11:30 в 2. Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Hertha BSC е на позиция 2 с 9 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WWW. 1. FC Magdeburg е на позиция 5 с 6 точки. Записаната форма е WWL.

Последни резултати

Hertha BSC има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWDDWWWL. Средните стойности са 4.20 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. 1. FC Magdeburg има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLDWWLWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Hertha BSC има 2 победи, равенствата са 1, а 1. FC Magdeburg има 3 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Hertha BSC като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на 1. FC Magdeburg като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 10:15:03 · Заключен: 2026-09-06 13:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Hertha BSC и 1. FC Magdeburg завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.1. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Hertha BSC като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 1 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Hertha BSC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на 1. FC Magdeburg като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой 1. FC Magdeburg получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 15:52:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.