📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟 Rudolf-Harbig-Stadion , Dresden
✔ Краен резултат
2
L W L ? ?
Владение на топката
49%
51%
12
Общо удари
14
2
Точни удари
6
7
Неточни удари
4
7
Корнери
4
1
Жълти картони
8
0
Червени картони
0
4
Засади
2
9
Удари в наказателното поле
9
3
Удари извън наказателното поле
5
3
Блокирани удари
4
4
Спасявания
2
9
Нарушения
14
352
Точни пасове
364
433
Общо пасове
449
14
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

4
3
3
🟢 Dynamo Dresden 🟡 Равенства VfL Bochum 🔴
Дата Мач Резултат
18.04.2026 Dynamo Dresden - VfL Bochum 2 : 0
21.11.2025 VfL Bochum - Dynamo Dresden 1 : 2
22.02.2020 Dynamo Dresden - VfL Bochum 1 : 2
15.09.2019 VfL Bochum - Dynamo Dresden 2 : 2
03.03.2019 Dynamo Dresden - VfL Bochum 2 : 2
25.09.2018 VfL Bochum - Dynamo Dresden 0 : 1
04.02.2018 Dynamo Dresden - VfL Bochum 2 : 0
27.08.2017 VfL Bochum - Dynamo Dresden 3 : 2
28.04.2017 VfL Bochum - Dynamo Dresden 4 : 2
26.11.2016 Dynamo Dresden - VfL Bochum 2 : 2

🗓 Последни мачове: Dynamo Dresden

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 1. FC Heidenheim - Dynamo Dresden 5 - 3 L
23.08.2026 Westfalia Rhynern - Dynamo Dresden 0 - 6 W
16.08.2026 Dynamo Dresden - SV Darmstadt 98 1 - 0 W
09.08.2026 1. FC Nürnberg - Dynamo Dresden 3 - 0 L
01.08.2026 Dynamo Dresden - Union Berlin 2 - 1 W

📆 Последни мачове: VfL Bochum

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 VfL Bochum - VfL Osnabrück 0 - 1 L
23.08.2026 SpVgg Greuther Fürth - VfL Bochum 1 - 2 W
14.08.2026 Eintracht Braunschweig - VfL Bochum 0 - 1 W
07.08.2026 VfL Bochum - Hertha BSC 0 - 1 L
01.08.2026 VfL Bochum - Sheffield Utd 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dynamo Dresden и VfL Bochum е насрочена за 05.09.2026 18:30 в 2. Bundesliga. Посоченият стадион е Rudolf-Harbig-Stadion, Dresden. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Dynamo Dresden е на позиция 15 с 3 точки. Записаната форма е LWL. VfL Bochum е на позиция 11 с 3 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LWL.

Последни резултати

Dynamo Dresden има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLWLWWWW. Средните стойности са 3.70 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. VfL Bochum има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLDLWDWW. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Dynamo Dresden има 4 победи, равенствата са 3, а VfL Bochum има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.40. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Dynamo Dresden като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на VfL Bochum като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:11 · Заключен: 2026-09-05 20:10:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dynamo Dresden и VfL Bochum завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.8. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Dynamo Dresden като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Dynamo Dresden получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на VfL Bochum като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой VfL Bochum получи 8 жълти и 0 червени картона, или 8 общо. Това е с 5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:52:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.