📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
0
L D W W ?
Владение на топката
47%
53%
6
Общо удари
11
3
Точни удари
4
3
Неточни удари
7
4
Корнери
3
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

6
1
1
🟢 União de Leiria 🟡 Равенства Portimonense 🔴
Дата Мач Резултат
28.02.2026 União de Leiria - Portimonense 1 : 0
04.10.2025 Portimonense - União de Leiria 1 : 1
26.01.2025 União de Leiria - Portimonense 1 : 0
17.08.2024 Portimonense - União de Leiria 0 : 3
20.11.2020 União de Leiria - Portimonense 1 : 0
25.09.2016 União de Leiria - Portimonense 4 : 3
17.04.2011 União de Leiria - Portimonense 0 : 1
29.11.2010 Portimonense - União de Leiria 1 : 2

🗓 Последни мачове: União de Leiria

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 União de Leiria - Tondela 2 - 0 W
22.08.2026 Leixoes - União de Leiria 2 - 4 W
15.08.2026 União de Leiria - Benfica B 1 - 2 L
09.08.2026 Vizela - União de Leiria 1 - 0 L
28.07.2026 Las Palmas - União de Leiria 3 - 2 L

📆 Последни мачове: Portimonense

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Portimonense - Leixoes 0 - 2 L
21.08.2026 Benfica B - Portimonense 1 - 1 D
16.08.2026 Portimonense - Vizela 2 - 0 W
08.08.2026 Penafiel - Portimonense 0 - 1 W
31.07.2026 Portimonense - Nottingham Forest 1 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между União de Leiria и Portimonense е насрочена за 06.09.2026 17:00 в Segunda Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

União de Leiria е на позиция 9 с 6 точки. Записаната форма е WWLL. Portimonense е на позиция 4 с 7 точки. Записаната форма е LDWW.

Последни резултати

União de Leiria има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLWDLLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Portimonense има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWLDWLWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи União de Leiria има 6 победи, равенствата са 1, а Portimonense има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.38. Двата отбора са отбелязали в 37.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 37.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка União de Leiria 0 / Portimonense 0 подкрепя Portimonense със средна промяна 3.46 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на União de Leiria като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 4 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на Portimonense като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 4 завършени мача (75.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 17:03:09 · Заключен: 2026-09-06 19:05:13

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между União de Leiria и Portimonense завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.38 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.6. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на União de Leiria като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой União de Leiria получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Portimonense като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Portimonense получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Portimonense с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.46 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 21:32:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.