Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 07.03.2026 | Chelyabinsk - Spartak Kostroma | 2 : 2 |
| 17.08.2025 | Spartak Kostroma - Chelyabinsk | 2 : 1 |
| 18.05.2025 | Chelyabinsk - Spartak Kostroma | 1 : 5 |
| 30.03.2025 | Spartak Kostroma - Chelyabinsk | 3 : 1 |
| 12.10.2024 | Spartak Kostroma - Chelyabinsk | 0 : 0 |
| 17.08.2024 | Chelyabinsk - Spartak Kostroma | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FC Sochi - Chelyabinsk | 2 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Leningradets - Chelyabinsk | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Chelyabinsk - Torpedo Moskva | 0 - 4 | L |
| 09.08.2026 | Rotor Volgograd - Chelyabinsk | 4 - 1 | L |
| 02.08.2026 | Volga Ulyanovsk - Chelyabinsk | 0 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Spartak Kostroma - Rotor Volgograd | 1 - 0 | W |
| 21.08.2026 | Torpedo Moskva - Spartak Kostroma | 3 - 0 | L |
| 17.08.2026 | Spartak Kostroma - FC UFA | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Ska-khabarovsk - Spartak Kostroma | 1 - 3 | W |
| 01.08.2026 | Spartak Kostroma - Enisey | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Chelyabinsk и Spartak Kostroma е насрочена за 05.09.2026 12:00 в First League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Chelyabinsk е на позиция 14 с 7 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 6:4. Записаната форма е LDLLW. Spartak Kostroma е на позиция 7 с 15 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 7:3. Записаната форма е WLDWD.
Chelyabinsk има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWLLWDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Spartak Kostroma има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWDDWWLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 6 директни срещи Chelyabinsk има 1 победи, равенствата са 2, а Spartak Kostroma има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 83.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.76). Odd/Even — Odd (коефициент 1.89). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.29, оценка 81/100, успеваемост на коефициентната група 81.43% при 70 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Chelyabinsk като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 8 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Spartak Kostroma като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 8 завършени мача (75.0% покритие).
Срещата между Chelyabinsk и Spartak Kostroma завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 3.5 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Chelyabinsk като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Chelyabinsk получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 3.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Spartak Kostroma като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Spartak Kostroma получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.76. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 1.89. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.29. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.