📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W W W
0
🏟
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
58%
42%
7
Общо удари
4
2
Точни удари
1
5
Неточни удари
3
5
Корнери
8
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0

🔁 Директни срещи

4
2
4
🟢 FC Sochi 🟡 Равенства Nizhny Novgorod 🔴
Дата Мач Резултат
07.03.2026 Nizhny Novgorod - FC Sochi 2 : 1
05.10.2025 FC Sochi - Nizhny Novgorod 2 : 1
31.05.2025 Nizhny Novgorod - FC Sochi 1 : 3
28.05.2025 FC Sochi - Nizhny Novgorod 1 : 2
12.05.2024 FC Sochi - Nizhny Novgorod 6 : 1
29.10.2023 Nizhny Novgorod - FC Sochi 1 : 0
22.05.2023 Nizhny Novgorod - FC Sochi 4 : 0
07.08.2022 FC Sochi - Nizhny Novgorod 2 : 1
01.07.2022 Nizhny Novgorod - FC Sochi 1 : 1
13.05.2022 FC Sochi - Nizhny Novgorod 0 : 0

🗓 Последни мачове: FC Sochi

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FC Sochi - Chelyabinsk 2 - 1 W
24.08.2026 KAMAZ - FC Sochi 2 - 3 W
20.08.2026 FK Neftekhimik - FC Sochi 1 - 2 W
16.08.2026 FC Sochi - Volga Ulyanovsk 1 - 0 W
08.08.2026 Torpedo Moskva - FC Sochi 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Nizhny Novgorod

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Nizhny Novgorod - Volga Ulyanovsk 2 - 2 D
24.08.2026 Nizhny Novgorod - Ska-khabarovsk 4 - 2 W
19.08.2026 Veles - Nizhny Novgorod 3 - 2 L
15.08.2026 Tekstilshchik - Nizhny Novgorod 1 - 3 W
08.08.2026 Nizhny Novgorod - FK Neftekhimik 5 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между FC Sochi и Nizhny Novgorod е насрочена за 05.09.2026 14:00 в First League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

FC Sochi е на позиция 3 с 19 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 8:6. Записаната форма е WWWWW. Nizhny Novgorod е на позиция 1 с 22 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 11:4. Записаната форма е DWLWW.

Последни резултати

FC Sochi има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWLWLDL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Nizhny Novgorod има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWWWWWWL. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи FC Sochi има 4 победи, равенствата са 2, а Nizhny Novgorod има 4 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка FC Sochi -1 / Nizhny Novgorod +1 подкрепя Nizhny Novgorod със средна промяна 2.67 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 22 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на FC Sochi като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 9 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Nizhny Novgorod като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 9 завършени мача (77.8% покритие).

Генериран: 2026-09-05 15:02:31 · Заключен: 2026-09-05 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между FC Sochi и Nizhny Novgorod завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.7. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на FC Sochi като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой FC Sochi получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Nizhny Novgorod като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Nizhny Novgorod получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Nizhny Novgorod с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 2.67 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 20:30:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.