📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W D L D
1
🏟
✔ Краен резултат
1
W W W L W
Владение на топката
58%
42%
6
Общо удари
3
2
Точни удари
3
4
Неточни удари
0
3
Корнери
3
3
Жълти картони
5
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0

🔁 Директни срещи

4
2
1
🟢 FC UFA 🟡 Равенства Veles 🔴
Дата Мач Резултат
11.05.2024 Veles - FC UFA 0 : 0
30.03.2024 FC UFA - Veles 2 : 0
01.10.2023 FC UFA - Veles 2 : 0
06.08.2023 Veles - FC UFA 0 : 0
05.03.2023 FC UFA - Veles 4 : 1
13.08.2022 Veles - FC UFA 0 : 2
12.06.2021 FC UFA - Veles 0 : 2

🗓 Последни мачове: FC UFA

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 FK Neftekhimik - FC UFA 0 - 1 W
23.08.2026 FC UFA - Enisey 3 - 1 W
17.08.2026 Spartak Kostroma - FC UFA 1 - 1 D
08.08.2026 Ural - FC UFA 3 - 0 L
03.08.2026 FC UFA - KAMAZ 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Veles

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Tekstilshchik - Veles 0 - 1 W
24.08.2026 Veles - Arsenal Tula 2 - 0 W
19.08.2026 Veles - Nizhny Novgorod 3 - 2 W
15.08.2026 Ska-khabarovsk - Veles 2 - 0 L
09.08.2026 Veles - Leningradets 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между FC UFA и Veles е насрочена за 05.09.2026 13:00 в First League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

FC UFA е на позиция 6 с 15 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 7:3. Записаната форма е WWDLD. Veles е на позиция 2 с 21 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 5:5. Записаната форма е WWWLW.

Последни резултати

FC UFA има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLDWDWLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Veles има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWWLWWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи FC UFA има 4 победи, равенствата са 2, а Veles има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.86. Двата отбора са отбелязали в 14.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 14.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка FC UFA -0.75 / Veles +0.75 подкрепя Veles със средна промяна 1.76 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на FC UFA като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.33 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 7 от 8 завършени мача (87.5% покритие). Дисциплинарният профил на Veles като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 9 завършени мача (88.9% покритие).

Генериран: 2026-09-05 13:30:01 · Заключен: 2026-09-05 14:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между FC UFA и Veles завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 1.86 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на FC UFA като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0.33 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой FC UFA получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Veles като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Veles получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 3.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Veles с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.76 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:34:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.