Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.04.2026 | Enisey - FK Neftekhimik | 2 : 0 |
| 15.09.2025 | FK Neftekhimik - Enisey | 1 : 0 |
| 22.03.2025 | Enisey - FK Neftekhimik | 2 : 0 |
| 08.09.2024 | FK Neftekhimik - Enisey | 0 : 1 |
| 04.05.2024 | FK Neftekhimik - Enisey | 0 : 0 |
| 13.08.2023 | Enisey - FK Neftekhimik | 2 : 0 |
| 20.05.2023 | Enisey - FK Neftekhimik | 2 : 2 |
| 29.10.2022 | FK Neftekhimik - Enisey | 1 : 1 |
| 16.04.2022 | Enisey - FK Neftekhimik | 2 : 0 |
| 03.10.2021 | FK Neftekhimik - Enisey | 2 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Enisey - Shinnik Yaroslavl | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | FC UFA - Enisey | 3 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Enisey - KAMAZ | 2 - 2 | D |
| 08.08.2026 | Enisey - Tekstilshchik | 0 - 0 | D |
| 01.08.2026 | Spartak Kostroma - Enisey | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | FK Neftekhimik - FC UFA | 0 - 1 | L |
| 24.08.2026 | Rotor Volgograd - FK Neftekhimik | 0 - 1 | W |
| 20.08.2026 | FK Neftekhimik - FC Sochi | 1 - 2 | L |
| 14.08.2026 | FK Neftekhimik - Shinnik Yaroslavl | 0 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Nizhny Novgorod - FK Neftekhimik | 5 - 1 | L |
Предстоящата среща между Enisey и FK Neftekhimik е насрочена за 05.09.2026 12:00 в First League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Enisey е на позиция 11 с 10 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 8:7. Записаната форма е DLDDD. FK Neftekhimik е на позиция 12 с 9 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 2:3. Записаната форма е LWLLL.
Enisey има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDDDWLWDW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. FK Neftekhimik има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLWLWLW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Enisey има 6 победи, равенствата са 3, а FK Neftekhimik има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 98%; над 9.5 корнера — 87%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Enisey -0.25 / FK Neftekhimik +0.25 подкрепя Enisey със средна промяна 1.34 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 13 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Enisey като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.00 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 8 завършени мача (87.5% покритие). Дисциплинарният профил на FK Neftekhimik като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.00 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 25.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 9 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Enisey и FK Neftekhimik завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.3. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 98%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 87%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Enisey като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 3.33 жълти, 0 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой Enisey получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FK Neftekhimik като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.75 жълти, 0 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой FK Neftekhimik получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 25%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Enisey с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.34 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.