Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.08.2026 | Vanløse - Næsby | 3 : 0 |
| 25.05.2026 | Vanløse - Næsby | 0 : 2 |
| 25.04.2026 | Næsby - Vanløse | 1 : 1 |
| 02.04.2026 | Vanløse - Næsby | 2 : 0 |
| 23.08.2025 | Næsby - Vanløse | 1 : 0 |
| 18.11.2023 | Vanløse - Næsby | 0 : 1 |
| 07.10.2023 | Næsby - Vanløse | 1 : 1 |
| 10.06.2023 | Vanløse - Næsby | 1 : 1 |
| 06.05.2023 | Næsby - Vanløse | 0 : 2 |
| 22.10.2022 | Vanløse - Næsby | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Holbæk B&I - Vanløse | 0 - 1 | W |
| 24.10.2026 | Vanløse - ASA Aarhus | 1 - 0 | W |
| 21.10.2026 | Vanløse - Nykobing FC | 0 - 2 | L |
| 17.10.2026 | Næsby - Vanløse | 2 - 2 | D |
| 10.10.2026 | Vanløse - Holbæk B&I | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Brønshøj - Næsby | 2 - 1 | L |
| 24.10.2026 | Næsby - Holbæk B&I | 1 - 2 | L |
| 17.10.2026 | Næsby - Vanløse | 2 - 2 | D |
| 10.10.2026 | Frem - Næsby | 2 - 0 | L |
| 03.10.2026 | Næsby - Holstebro | 4 - 0 | W |
Предстоящата среща между Vanløse и Næsby е насрочена за 08.08.2026 12:00 в 3. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Vanløse има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDDLLLDL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Næsby има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWLWWWL. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Vanløse има 2 победи, равенствата са 4, а Næsby има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.30. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Vanløse 0 / Næsby 0 подкрепя Næsby със средна промяна 1.86 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Срещата между Vanløse и Næsby завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Næsby с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.86 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.