📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W D ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
1
W W D ? ?

🔁 Директни срещи

2
0
1
🟢 Brønshøj 🟡 Равенства FC Helsingor 🔴
Дата Мач Резултат
29.01.2026 FC Helsingor - Brønshøj 2 : 3
06.03.2020 FC Helsingor - Brønshøj 4 : 1
14.09.2019 Brønshøj - FC Helsingor 2 : 1

🗓 Последни мачове: Brønshøj

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Hørsholm-Usserød - Brønshøj 0 - 2 W
25.08.2026 Brønshøj - AB Copenhagen 2 - 4 L
21.08.2026 Brønshøj - Holbæk B&I 1 - 4 L
15.08.2026 Næsby - Brønshøj 0 - 0 D
08.08.2026 Brønshøj - Sundby 3 - 1 W

📆 Последни мачове: FC Helsingor

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 FC Helsingor - Ishøj 1 - 0 W
25.08.2026 FC Helsingor - Hørsholm-Usserød 2 - 5 L
22.08.2026 Holstebro - FC Helsingor 2 - 1 L
14.08.2026 FC Helsingor - Frem 1 - 0 W
08.08.2026 Ringsted - FC Helsingor 2 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Brønshøj и FC Helsingor е насрочена за 04.09.2026 17:00 в 3. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Brønshøj е на позиция 5 с 5 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DWD. FC Helsingor е на позиция 3 с 7 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:2. Записаната форма е WWD.

Последни резултати

Brønshøj има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDWWDDWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. FC Helsingor има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWWWDDWL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Brønshøj има 2 победи, равенствата са 0, а FC Helsingor има 1 победи. Средният общ брой голове е 4.33. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Brønshøj 0 / FC Helsingor 0 подкрепя Brønshøj със средна промяна 3.24 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.23, оценка 81/100, успеваемост на коефициентната група 81.37% при 102 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65).

Генериран: 2026-09-04 14:00:04 · Заключен: 2026-09-04 18:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Brønshøj и FC Helsingor завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 4.33 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Brønshøj с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.24 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.23. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 20:52:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.