📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D W ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
2
L W D ? ?

🔁 Директни срещи

4
1
1
🟢 Holstebro 🟡 Равенства Vanløse 🔴
Дата Мач Резултат
18.05.2024 Vanløse - Holstebro 0 : 3
27.04.2024 Holstebro - Vanløse 4 : 1
23.03.2024 Vanløse - Holstebro 1 : 1
23.09.2023 Holstebro - Vanløse 3 : 1
10.04.2023 Vanløse - Holstebro 0 : 1
27.08.2022 Holstebro - Vanløse 0 : 1

🗓 Последни мачове: Holstebro

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 ASA Aarhus - Holstebro 4 - 0 L
22.08.2026 Holstebro - FC Helsingor 2 - 1 W
15.08.2026 Ringsted - Holstebro 0 - 4 W
08.08.2026 Holstebro - Holbæk B&I 2 - 2 D
04.08.2026 Holstebro - Aalborg 1 - 3 L

📆 Последни мачове: Vanløse

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Vanløse - Frem 2 - 2 D
25.08.2026 Allerød - Vanløse 1 - 4 W
22.08.2026 Vanløse - Ringsted 2 - 0 W
15.08.2026 ASA Aarhus - Vanløse 2 - 1 L
08.08.2026 Vanløse - Næsby 3 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Holstebro и Vanløse е насрочена за 05.09.2026 12:30 в 3. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Holstebro е на позиция 1 с 7 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:2. Записаната форма е WDW. Vanløse е на позиция 6 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:2. Записаната форма е LWD.

Последни резултати

Holstebro има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDLWWWLL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. Vanløse има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLWWDWDD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Holstebro има 4 победи, равенствата са 1, а Vanløse има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.67. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Holstebro 0 / Vanløse 0 подкрепя Holstebro със средна промяна 1.52 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Генериран: 2026-09-05 13:00:04 · Заключен: 2026-09-05 14:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Holstebro и Vanløse завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 2.67 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Holstebro с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.52 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 16:27:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.