Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Holbæk B&I - Vanløse | 0 - 1 | L |
| 24.10.2026 | Næsby - Holbæk B&I | 1 - 2 | W |
| 17.10.2026 | Holbæk B&I - Holstebro | 4 - 0 | W |
| 10.10.2026 | Vanløse - Holbæk B&I | 0 - 0 | D |
| 03.10.2026 | Holbæk B&I - ASA Aarhus | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | ASA Aarhus - Frem | 2 - 2 | D |
| 24.10.2026 | Vanløse - ASA Aarhus | 1 - 0 | L |
| 17.10.2026 | ASA Aarhus - Sundby | 1 - 2 | L |
| 10.10.2026 | FC Helsingor - ASA Aarhus | 2 - 1 | L |
| 03.10.2026 | Holbæk B&I - ASA Aarhus | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между Holbæk B&I и ASA Aarhus е насрочена за 03.10.2026 11:00 в 3. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Holbæk B&I е на позиция 1 с 19 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 24:17. Записаната форма е LWLWW. ASA Aarhus е на позиция 5 с 16 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 13:12. Записаната форма е WLWLW.
Holbæk B&I има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWWWDLW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. ASA Aarhus има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWLLWWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Holbæk B&I или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 59.15%, 21.13% и 19.72%. Разликата в моделния momentum е 39.44 пункта в полза на Holbæk B&I. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.08%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Holbæk B&I 0 / ASA Aarhus 0 подкрепя Holbæk B&I със средна промяна 4.74 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.55).
Дисциплинарният профил на Holbæk B&I като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 9 завършени мача (11.1% покритие).
Срещата между Holbæk B&I и ASA Aarhus завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Holbæk B&I с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.74 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.55. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.