Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.01.2026 | Ishøj - Sundby | 1 : 5 |
| 25.01.2025 | Ishøj - Sundby | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Hørsholm-Usserød - Sundby | 3 - 2 | L |
| 23.10.2026 | Sundby - Brønshøj | 3 - 1 | W |
| 17.10.2026 | ASA Aarhus - Sundby | 1 - 2 | W |
| 09.10.2026 | Sundby - Ishøj | 2 - 3 | L |
| 03.10.2026 | Sundby - Vanløse | 0 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Ishøj - Holstebro | 3 - 0 | W |
| 24.10.2026 | Ringsted - Ishøj | 1 - 1 | D |
| 17.10.2026 | Ishøj - FC Helsingor | 1 - 0 | W |
| 09.10.2026 | Sundby - Ishøj | 2 - 3 | W |
| 03.10.2026 | Ishøj - Ringsted | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Sundby и Ishøj е насрочена за 09.10.2026 17:00 в 3. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sundby е на позиция 9 с 10 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 1 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 14:16. Записаната форма е LWWLW. Ishøj е на позиция 11 с 8 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 9:19. Записаната форма е DWWLL.
Sundby има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLLWLWDL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Ishøj има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLLLLLLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 2 директни срещи Sundby има 1 победи, равенствата са 1, а Ishøj има 0 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Sundby 0 / Ishøj 0 подкрепя Ishøj със средна промяна 1.50 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.49).
Дисциплинарният профил на Sundby като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 10 завършени мача (20.0% покритие).
Срещата между Sundby и Ishøj завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Ishøj с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.5 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.49. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.