Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 10.10.2026 | Vanløse - Holbæk B&I | 0 : 0 |
| 07.02.2026 | Vanløse - Holbæk B&I | 0 : 2 |
| 08.11.2025 | Holbæk B&I - Vanløse | 4 : 1 |
| 20.09.2025 | Vanløse - Holbæk B&I | 1 : 3 |
| 06.04.2024 | Holbæk B&I - Vanløse | 1 : 2 |
| 18.08.2023 | Vanløse - Holbæk B&I | 1 : 1 |
| 26.07.2022 | Holbæk B&I - Vanløse | 1 : 1 |
| 10.08.2019 | Vanløse - Holbæk B&I | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Holbæk B&I - Vanløse | 0 - 1 | W |
| 24.10.2026 | Vanløse - ASA Aarhus | 1 - 0 | W |
| 21.10.2026 | Vanløse - Nykobing FC | 0 - 2 | L |
| 17.10.2026 | Næsby - Vanløse | 2 - 2 | D |
| 10.10.2026 | Vanløse - Holbæk B&I | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Holbæk B&I - Vanløse | 0 - 1 | L |
| 24.10.2026 | Næsby - Holbæk B&I | 1 - 2 | W |
| 17.10.2026 | Holbæk B&I - Holstebro | 4 - 0 | W |
| 10.10.2026 | Vanløse - Holbæk B&I | 0 - 0 | D |
| 03.10.2026 | Holbæk B&I - ASA Aarhus | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Vanløse и Holbæk B&I е насрочена за 10.10.2026 12:00 в 3. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Vanløse е на позиция 3 с 19 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 16:9. Записаната форма е WDDWW. Holbæk B&I е на позиция 1 с 22 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 26:18. Записаната форма е WLWLW.
Vanløse има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWWWDWWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Holbæk B&I има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWWWWDL. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
В последните 7 директни срещи Vanløse има 2 победи, равенствата са 2, а Holbæk B&I има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.71. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 42.9%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Vanløse -1 / Holbæk B&I +1 подкрепя Vanløse със средна промяна 3.03 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Vanløse като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 10 завършени мача (10.0% покритие).
Срещата между Vanløse и Holbæk B&I завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.71 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Vanløse с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 3.03 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.