Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 29.08.2026 | Holbæk B&I - Næsby | 3 : 2 |
| 07.03.2026 | Holbæk B&I - Næsby | 1 : 2 |
| 04.10.2025 | Næsby - Holbæk B&I | 2 : 0 |
| 24.05.2025 | Holbæk B&I - Næsby | 2 : 2 |
| 03.05.2025 | Næsby - Holbæk B&I | 3 : 3 |
| 15.03.2025 | Holbæk B&I - Næsby | 4 : 0 |
| 21.09.2024 | Næsby - Holbæk B&I | 2 : 3 |
| 18.05.2024 | Næsby - Holbæk B&I | 3 : 2 |
| 27.04.2024 | Holbæk B&I - Næsby | 3 : 2 |
| 10.03.2024 | Næsby - Holbæk B&I | 0 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Brønshøj - Næsby | 2 - 1 | L |
| 24.10.2026 | Næsby - Holbæk B&I | 1 - 2 | L |
| 17.10.2026 | Næsby - Vanløse | 2 - 2 | D |
| 10.10.2026 | Frem - Næsby | 2 - 0 | L |
| 03.10.2026 | Næsby - Holstebro | 4 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Holbæk B&I - Vanløse | 0 - 1 | L |
| 24.10.2026 | Næsby - Holbæk B&I | 1 - 2 | W |
| 17.10.2026 | Holbæk B&I - Holstebro | 4 - 0 | W |
| 10.10.2026 | Vanløse - Holbæk B&I | 0 - 0 | D |
| 03.10.2026 | Holbæk B&I - ASA Aarhus | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Næsby и Holbæk B&I е насрочена за 24.10.2026 12:00 в 3. Division. Посоченият стадион е ALPI Arena Næsby, Odense. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Næsby е на позиция 5 с 18 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 22:18. Записаната форма е DLWWD. Holbæk B&I е на позиция 1 с 26 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 30:18. Записаната форма е WDWLW.
Næsby има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWDLLWLW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Holbæk B&I има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWLWWWW. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 10 директни срещи Næsby има 3 победи, равенствата са 2, а Holbæk B&I има 5 победи. Средният общ брой голове е 4.20. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Næsby -0.25 / Holbæk B&I +0.25 подкрепя Næsby със средна промяна 1.04 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.39). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Срещата между Næsby и Holbæk B&I завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 4.2 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Næsby с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.04 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.39. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.