📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W W D W
0
🏟
✔ Краен резултат
1
W W D D W

🔁 Директни срещи

3
3
2
🟢 Holbæk B&I 🟡 Равенства Vanløse 🔴
Дата Мач Резултат
10.10.2026 Vanløse - Holbæk B&I 0 : 0
07.02.2026 Vanløse - Holbæk B&I 0 : 2
08.11.2025 Holbæk B&I - Vanløse 4 : 1
20.09.2025 Vanløse - Holbæk B&I 1 : 3
06.04.2024 Holbæk B&I - Vanløse 1 : 2
18.08.2023 Vanløse - Holbæk B&I 1 : 1
26.07.2022 Holbæk B&I - Vanløse 1 : 1
10.08.2019 Vanløse - Holbæk B&I 1 : 0

🗓 Последни мачове: Holbæk B&I

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Holbæk B&I - Vanløse 0 - 1 L
24.10.2026 Næsby - Holbæk B&I 1 - 2 W
17.10.2026 Holbæk B&I - Holstebro 4 - 0 W
10.10.2026 Vanløse - Holbæk B&I 0 - 0 D
03.10.2026 Holbæk B&I - ASA Aarhus 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Vanløse

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Holbæk B&I - Vanløse 0 - 1 W
24.10.2026 Vanløse - ASA Aarhus 1 - 0 W
21.10.2026 Vanløse - Nykobing FC 0 - 2 L
17.10.2026 Næsby - Vanløse 2 - 2 D
10.10.2026 Vanløse - Holbæk B&I 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Holbæk B&I и Vanløse е насрочена за 31.10.2026 12:00 в 3. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Holbæk B&I е на позиция 1 с 29 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 32:19. Записаната форма е WWDWL. Vanløse е на позиция 3 с 24 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 6 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 19:11. Записаната форма е WDDWD.

Последни резултати

Holbæk B&I има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLWLWWW. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Vanløse има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDWDDWWW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Holbæk B&I има 3 победи, равенствата са 3, а Vanløse има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.38. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 37.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Holbæk B&I 0 / Vanløse 0 подкрепя Holbæk B&I със средна промяна 1.43 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Holbæk B&I като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 13 завършени мача (7.7% покритие).

Генериран: 2026-10-31 10:30:06 · Заключен: 2026-10-31 12:40:45

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Holbæk B&I и Vanløse завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.38 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Holbæk B&I с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.43 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 14:55:36
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.