📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W W L L
1
🏟
✔ Краен резултат
0
L W W W L
1
Жълти картони
0
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

1
2
1
🟢 Hranice 🟡 Равенства Vrchovina 🔴
Дата Мач Резултат
20.05.2026 Vrchovina - Hranice 2 : 2
10.09.2025 Hranice - Vrchovina 2 : 0
10.03.2023 Hranice - Vrchovina 1 : 2
12.08.2022 Vrchovina - Hranice 0 : 0

🗓 Последни мачове: Hranice

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Hranice - Unie Hlubina 1 - 4 L
30.08.2026 Polanka nad Odrou - Hranice 0 - 1 W
21.08.2026 Hranice - Havířov 6 - 0 W
15.08.2026 Uherský Brod - Hranice 1 - 0 L
07.08.2026 Hranice - Uničov 0 - 1 L

📆 Последни мачове: Vrchovina

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Slovácko II - Vrchovina 3 - 1 L
29.08.2026 Vrchovina - Karviná II 1 - 0 W
22.08.2026 Vítkovice - Vrchovina 0 - 1 W
15.08.2026 Vrchovina - Zlín II 1 - 0 W
07.08.2026 Líšeň II - Vrchovina 3 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Hranice и Vrchovina е насрочена за 05.09.2026 16:00 в 3. liga - MSFL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Hranice е на позиция 13 с 6 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 0:2. Записаната форма е LWWLL. Vrchovina е на позиция 9 с 10 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:5. Записаната форма е LWWWL.

Последни резултати

Hranice има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLLLDLLD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Vrchovina има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWLDLLLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Hranice има 1 победи, равенствата са 2, а Vrchovina има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 40%; Над 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Hranice 0 / Vrchovina 0 подкрепя Vrchovina със средна промяна 1.14 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Hranice като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Vrchovina като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие).

Генериран: 2026-09-05 16:00:14 · Заключен: 2026-09-05 17:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Hranice и Vrchovina завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 2.25 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Hranice като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Hranice получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Vrchovina като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Vrchovina получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Vrchovina с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.14 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 20:22:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.