Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 23.05.2026 | Unie Hlubina - Vrchovina | 1 : 0 |
| 18.10.2025 | Vrchovina - Unie Hlubina | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Polanka nad Odrou - Vrchovina | 4 - 2 | L |
| 24.10.2026 | Vrchovina - Havířov | 2 - 0 | W |
| 17.10.2026 | Uherský Brod - Vrchovina | 4 - 0 | L |
| 10.10.2026 | Vrchovina - Uničov | 0 - 4 | L |
| 03.10.2026 | Frýdek-Místek - Vrchovina | 4 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Unie Hlubina - Zlín II | 2 - 2 | D |
| 25.10.2026 | Líšeň II - Unie Hlubina | 1 - 2 | W |
| 17.10.2026 | Unie Hlubina - Blansko | 1 - 0 | W |
| 11.10.2026 | Slovácko II - Unie Hlubina | 5 - 2 | L |
| 03.10.2026 | Unie Hlubina - Hodonín | 1 - 4 | L |
Предстоящата среща между Vrchovina и Unie Hlubina е насрочена за 26.09.2026 13:30 в 3. liga - MSFL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Vrchovina е на позиция 13 с 11 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 8:14. Записаната форма е DLLLW. Unie Hlubina е на позиция 7 с 15 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 23:15. Записаната форма е DDDWL.
Vrchovina има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLWWWLDL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Unie Hlubina има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDWLWLWWD. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 2 директни срещи Vrchovina има 1 победи, равенствата са 0, а Unie Hlubina има 1 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Vrchovina 0 / Unie Hlubina 0 подкрепя Vrchovina със средна промяна 3.36 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 14 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Vrchovina като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.67 жълти, 0.33 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 66.7% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 8 от 9 завършени мача (88.9% покритие). Дисциплинарният профил на Unie Hlubina като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 9 завършени мача (55.6% покритие).
Срещата между Vrchovina и Unie Hlubina завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Vrchovina като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 3.67 жълти, 0.33 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Vrchovina получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Unie Hlubina като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Unie Hlubina получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Vrchovina с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.36 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.