Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.03.2026 | Unie Hlubina - Slovácko II | 0 : 1 |
| 17.08.2025 | Slovácko II - Unie Hlubina | 1 : 1 |
| 30.04.2025 | Slovácko II - Unie Hlubina | 0 : 1 |
| 16.11.2024 | Unie Hlubina - Slovácko II | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Uherský Brod - Slovácko II | 1 - 2 | W |
| 25.10.2026 | Slovácko II - Uničov | 1 - 2 | L |
| 17.10.2026 | Frýdek-Místek - Slovácko II | 2 - 1 | L |
| 11.10.2026 | Slovácko II - Unie Hlubina | 5 - 2 | W |
| 03.10.2026 | Vsetín - Slovácko II | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Unie Hlubina - Zlín II | 2 - 2 | D |
| 25.10.2026 | Líšeň II - Unie Hlubina | 1 - 2 | W |
| 17.10.2026 | Unie Hlubina - Blansko | 1 - 0 | W |
| 11.10.2026 | Slovácko II - Unie Hlubina | 5 - 2 | L |
| 03.10.2026 | Unie Hlubina - Hodonín | 1 - 4 | L |
Предстоящата среща между Slovácko II и Unie Hlubina е насрочена за 11.10.2026 08:15 в 3. liga - MSFL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Slovácko II е на позиция 9 с 15 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 16:12. Записаната форма е LLDWL. Unie Hlubina е на позиция 8 с 15 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 26:22. Записаната форма е LLDDD.
Slovácko II има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLWDDWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Unie Hlubina има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDDWLWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 4 директни срещи Slovácko II има 1 победи, равенствата са 1, а Unie Hlubina има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.25. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Slovácko II 0 / Unie Hlubina 0 подкрепя Slovácko II със средна промяна 1.60 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.47).
Дисциплинарният профил на Slovácko II като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 11 завършени мача (72.7% покритие). Дисциплинарният профил на Unie Hlubina като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 11 завършени мача (63.6% покритие).
Срещата между Slovácko II и Unie Hlubina завърши при резултат 5:2. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 1.25 гола, а този двубой завърши с 7. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Slovácko II като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Slovácko II получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Unie Hlubina като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Unie Hlubina получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Slovácko II с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.6 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 5:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.47. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.