Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.05.2026 | Zlín II - Zbrojovka Brno II | 2 : 1 |
| 19.10.2025 | Zbrojovka Brno II - Zlín II | 3 : 0 |
| 14.05.2025 | Zbrojovka Brno II - Zlín II | 3 : 0 |
| 09.11.2024 | Zlín II - Zbrojovka Brno II | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Zbrojovka Brno II - Karviná II | 1 - 3 | L |
| 24.10.2026 | Vítkovice - Zbrojovka Brno II | 4 - 2 | L |
| 18.10.2026 | Zbrojovka Brno II - Zlín II | 4 - 2 | W |
| 13.10.2026 | Líšeň II - Zbrojovka Brno II | 1 - 1 | D |
| 04.10.2026 | Zbrojovka Brno II - Blansko | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Unie Hlubina - Zlín II | 2 - 2 | D |
| 25.10.2026 | Zlín II - Vsetín | 2 - 0 | W |
| 18.10.2026 | Zbrojovka Brno II - Zlín II | 4 - 2 | L |
| 11.10.2026 | Zlín II - Hranice | 0 - 1 | L |
| 04.10.2026 | Karviná II - Zlín II | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между Zbrojovka Brno II и Zlín II е насрочена за 18.10.2026 08:15 в 3. liga - MSFL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Zbrojovka Brno II е на позиция 3 с 24 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 25:17. Записаната форма е DDWLW. Zlín II е на позиция 12 с 15 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 13:17. Записаната форма е LWLLL.
Zbrojovka Brno II има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLWWWWWW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Zlín II има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLWDDDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 4 директни срещи Zbrojovka Brno II има 2 победи, равенствата са 0, а Zlín II има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Zbrojovka Brno II или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 59.53%, 20.62% и 19.84%. Разликата в моделния momentum е 39.69 пункта в полза на Zbrojovka Brno II. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.11 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -11.03%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Zbrojovka Brno II -0.75 / Zlín II +0.75 подкрепя Zlín II със средна промяна 1.03 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Zbrojovka Brno II като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 12 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Zlín II като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 66.7%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 12 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Zbrojovka Brno II и Zlín II завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Zbrojovka Brno II като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Zbrojovka Brno II получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Zlín II като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Zlín II получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Zlín II с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.03 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 4:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.