📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W L L
2
🏟
✔ Краен резултат
2
D W L L W
4
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
2
1
🟢 Unie Hlubina 🟡 Равенства Zlín II 🔴
Дата Мач Резултат
11.04.2026 Unie Hlubina - Zlín II 4 : 0
05.09.2025 Zlín II - Unie Hlubina 2 : 2
05.04.2025 Zlín II - Unie Hlubina 0 : 0
31.08.2024 Unie Hlubina - Zlín II 0 : 5

🗓 Последни мачове: Unie Hlubina

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Unie Hlubina - Zlín II 2 - 2 D
25.10.2026 Líšeň II - Unie Hlubina 1 - 2 W
17.10.2026 Unie Hlubina - Blansko 1 - 0 W
11.10.2026 Slovácko II - Unie Hlubina 5 - 2 L
03.10.2026 Unie Hlubina - Hodonín 1 - 4 L

📆 Последни мачове: Zlín II

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Unie Hlubina - Zlín II 2 - 2 D
25.10.2026 Zlín II - Vsetín 2 - 0 W
18.10.2026 Zbrojovka Brno II - Zlín II 4 - 2 L
11.10.2026 Zlín II - Hranice 0 - 1 L
04.10.2026 Karviná II - Zlín II 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Unie Hlubina и Zlín II е насрочена за 31.10.2026 13:00 в 3. liga - MSFL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Unie Hlubina е на позиция 7 с 21 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 31:28. Записаната форма е WWLLL. Zlín II е на позиция 11 с 18 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 17:21. Записаната форма е WLLWL.

Последни резултати

Unie Hlubina има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLDDDWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Zlín II има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLLLWDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Unie Hlubina има 1 победи, равенствата са 2, а Zlín II има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.25. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Unie Hlubina -0.75 / Zlín II +0.75 подкрепя Zlín II със средна промяна 2.37 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.39).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Unie Hlubina като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.20 червени и 2.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 60.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 14 завършени мача (71.4% покритие). Дисциплинарният профил на Zlín II като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.43 жълти, 0.00 червени и 2.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 57.1%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 14 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-10-31 13:03:41 · Заключен: 2026-10-31 13:40:46

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Unie Hlubina и Zlín II завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 3.25 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Unie Hlubina като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2.4 жълти, 0.2 червени и 2.6 общо картона на мач. В този двубой Unie Hlubina получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.4 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Zlín II като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.43 жълти, 0 червени и 2.43 общо картона на мач. В този двубой Zlín II получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.57 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Zlín II с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.37 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.39. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 16:32:54
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.