Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.06.2026 | Karviná II - Zbrojovka Brno II | 2 : 0 |
| 02.11.2025 | Zbrojovka Brno II - Karviná II | 1 : 2 |
| 07.06.2025 | Karviná II - Zbrojovka Brno II | 4 : 4 |
| 02.11.2024 | Zbrojovka Brno II - Karviná II | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Zbrojovka Brno II - Karviná II | 1 - 3 | L |
| 24.10.2026 | Vítkovice - Zbrojovka Brno II | 4 - 2 | L |
| 18.10.2026 | Zbrojovka Brno II - Zlín II | 4 - 2 | W |
| 13.10.2026 | Líšeň II - Zbrojovka Brno II | 1 - 1 | D |
| 04.10.2026 | Zbrojovka Brno II - Blansko | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Zbrojovka Brno II - Karviná II | 1 - 3 | W |
| 25.10.2026 | Karviná II - Hranice | 2 - 0 | W |
| 18.10.2026 | Sigma Olomouc II - Karviná II | 3 - 1 | L |
| 10.10.2026 | Vítkovice - Karviná II | 0 - 4 | W |
| 04.10.2026 | Karviná II - Zlín II | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между Zbrojovka Brno II и Karviná II е насрочена за 01.11.2026 09:15 в 3. liga - MSFL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Zbrojovka Brno II е на позиция 5 с 27 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 31:23. Записаната форма е LWDDW. Karviná II е на позиция 13 с 17 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 22:24. Записаната форма е WLWLD.
Zbrojovka Brno II има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDWLWWWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Karviná II има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLDLLWLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 4 директни срещи Zbrojovka Brno II има 1 победи, равенствата са 1, а Karviná II има 2 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Zbrojovka Brno II с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.87%, 19.87% и 16.26%. Разликата в моделния momentum е 47.61 пункта в полза на Zbrojovka Brno II. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.40 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.58%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Zbrojovka Brno II -0.25 / Karviná II +0.25 подкрепя Zbrojovka Brno II със средна промяна 2.02 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.47).
Дисциплинарният профил на Zbrojovka Brno II като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 14 завършени мача (71.4% покритие). Дисциплинарният профил на Karviná II като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.83 жълти, 0.17 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 13 от 14 завършени мача (92.9% покритие).
Срещата между Zbrojovka Brno II и Karviná II завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
В последните 4 директни срещи средният общ брой голове е 4, а този мач завърши с 4 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Zbrojovka Brno II като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Zbrojovka Brno II получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Karviná II като гост беше изчислен от 6 мача със средно 1.83 жълти, 0.17 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Karviná II получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Zbrojovka Brno II с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.02 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.47. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.