📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W W D
0
🏟
✔ Краен резултат
1
W L L W W

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Havířov 🟡 Равенства Hodonín 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Havířov

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Havířov - Hodonín 0 - 1 L
24.10.2026 Vrchovina - Havířov 2 - 0 L
18.10.2026 Havířov - Polanka nad Odrou 3 - 1 W
11.10.2026 Havířov - Sigma Olomouc II 3 - 0 W
03.10.2026 Uherský Brod - Havířov 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Hodonín

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Havířov - Hodonín 0 - 1 W
24.10.2026 Hodonín - Uherský Brod 1 - 2 L
18.10.2026 Uničov - Hodonín 3 - 2 L
10.10.2026 Hodonín - Frýdek-Místek 3 - 0 W
03.10.2026 Unie Hlubina - Hodonín 1 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Havířov и Hodonín е насрочена за 01.11.2026 09:15 в 3. liga - MSFL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Havířov е на позиция 15 с 11 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 12:23. Записаната форма е LWWDL. Hodonín е на позиция 12 с 17 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 20:18. Записаната форма е LLWWW.

Последни резултати

Havířov има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDLDLDLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Hodonín има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWWLLWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Havířov -1.25 / Hodonín +1.25 подкрепя Hodonín със средна промяна 1.67 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 1.81).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Havířov като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 28.6%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 14 завършени мача (92.9% покритие). Дисциплинарният профил на Hodonín като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.00 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 60.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 14 завършени мача (92.9% покритие).

Генериран: 2026-10-31 20:03:39 · Заключен: 2026-11-01 10:21:51

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Havířov и Hodonín завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Hodonín с хендикап +1.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.67 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 1.81. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-11-01 12:14:36
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.