Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.03.2026 | Chotebor - Žďár nad Sázavou | 0 : 1 |
| 03.08.2025 | Žďár nad Sázavou - Chotebor | 4 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Žďár nad Sázavou - Velká Bíteš | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | FS Třebíč - Žďár nad Sázavou | 0 - 5 | W |
| 16.08.2026 | Žďár nad Sázavou - Sparta Brno | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Bystrc Kníničky - Žďár nad Sázavou | 2 - 3 | W |
| 26.07.2026 | Ráječko - Žďár nad Sázavou | 4 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Chotebor - FS Třebíč | 0 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Sparta Brno - Chotebor | 2 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Chotebor - Bystrc Kníničky | 2 - 2 | D |
| 12.08.2026 | Vsetín - Chotebor | 1 - 6 | W |
| 08.08.2026 | Kuřim - Chotebor | 8 - 1 | L |
Предстоящата среща между Žďár nad Sázavou и Chotebor е насрочена за 06.09.2026 14:00 в 4. liga - Divizie D. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Žďár nad Sázavou е на позиция 2 с 8 точки. Записаната форма е DWDW. Chotebor е на позиция 16 с 1 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LLDL.
Žďár nad Sázavou има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWLLLLDD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Chotebor има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLWLLWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 2 директни срещи Žďár nad Sázavou има 2 победи, равенствата са 0, а Chotebor има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Žďár nad Sázavou 0 / Chotebor 0 подкрепя Chotebor със средна промяна 5.65 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.41).
Срещата между Žďár nad Sázavou и Chotebor завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Chotebor с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 5.65 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.41. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.