Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.11.2025 | GVVV Veenendaal - Quick Boys | 1 : 1 |
| 01.02.2025 | Quick Boys - GVVV Veenendaal | 0 : 2 |
| 07.09.2024 | GVVV Veenendaal - Quick Boys | 0 : 1 |
| 18.05.2024 | Quick Boys - GVVV Veenendaal | 4 : 1 |
| 09.12.2023 | GVVV Veenendaal - Quick Boys | 0 : 1 |
| 21.05.2022 | Quick Boys - GVVV Veenendaal | 2 : 0 |
| 26.02.2022 | GVVV Veenendaal - Quick Boys | 1 : 1 |
| 05.09.2020 | Quick Boys - GVVV Veenendaal | 2 : 1 |
| 11.01.2020 | Quick Boys - GVVV Veenendaal | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Kozakken Boys - GVVV Veenendaal | 3 - 2 | L |
| 22.08.2026 | GVVV Veenendaal - AFC Amsterdam | 2 - 3 | L |
| 15.08.2026 | De Treffers - GVVV Veenendaal | 5 - 1 | L |
| 08.08.2026 | GVVV Veenendaal - DVS 33 Ermelo | 3 - 0 | W |
| 01.08.2026 | GVVV Veenendaal - Huizen | 6 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Quick Boys - Kloetinge | 4 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Ijsselmeervogels - Quick Boys | 0 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Quick Boys - RKAV Volendam | 5 - 0 | W |
| 28.07.2026 | Quick Boys - Jong AZ | 1 - 4 | L |
| 11.07.2026 | Den Bosch - Quick Boys | 3 - 1 | L |
Предстоящата среща между GVVV Veenendaal и Quick Boys е насрочена за 05.09.2026 12:30 в Tweede Divisie. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
GVVV Veenendaal има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWLLDLW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Quick Boys има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLLWWDWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 9 директни срещи GVVV Veenendaal има 1 победи, равенствата са 2, а Quick Boys има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.22. Двата отбора са отбелязали в 44.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 22.2%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.48; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.49).
Дисциплинарният профил на Quick Boys като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между GVVV Veenendaal и Quick Boys завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.22 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.49. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.