📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
3
🏟 Sportpark de Krom , Katwijk
✔ Краен резултат
2
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
1
3
🟢 Katwijk 🟡 Равенства Almere City II 🔴
Дата Мач Резултат
18.10.2025 Almere City II - Katwijk 3 : 0
05.04.2025 Katwijk - Almere City II 0 : 4
26.10.2024 Almere City II - Katwijk 1 : 2
20.01.2024 Katwijk - Almere City II 1 : 3
29.08.2023 Almere City II - Katwijk 0 : 1
30.03.2019 Almere City II - Katwijk 1 : 1
08.12.2018 Katwijk - Almere City II 1 : 0

🗓 Последни мачове: Katwijk

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 TOGB - Katwijk 3 - 2 L
29.08.2026 Barendrecht - Katwijk 0 - 2 W
22.08.2026 Katwijk - Hoek 1 - 1 D
15.08.2026 Spakenburg - Katwijk 1 - 0 L
11.07.2026 Katwijk - Sparta Rotterdam II 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Almere City II

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Almere City II - Koninklijke HFC 1 - 2 L
22.08.2026 HHC - Almere City II 2 - 1 L
15.08.2026 Almere City II - Rijnsburgse Boys 4 - 0 W
23.05.2026 Almere City II - GVVV Veenendaal 5 - 4 W
16.05.2026 Excelsior Maassluis - Almere City II 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Katwijk и Almere City II е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Tweede Divisie. Посоченият стадион е Sportpark de Krom, Katwijk. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Katwijk има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLDWLWWL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Almere City II има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWWLWLW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Katwijk има 3 победи, равенствата са 1, а Almere City II има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.57. Двата отбора са отбелязали в 42.9% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Katwijk 0 / Almere City II 0 подкрепя Almere City II със средна промяна 1.02 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Katwijk като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 1.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 3 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-09-05 13:30:02 · Заключен: 2026-09-05 14:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Katwijk и Almere City II завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.57 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Katwijk като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 1 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Katwijk получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Almere City II с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.02 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:34:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.