Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.11.2025 | Spakenburg - Barendrecht | 8 : 0 |
| 15.03.2025 | Barendrecht - Spakenburg | 2 : 2 |
| 12.10.2024 | Spakenburg - Barendrecht | 4 : 1 |
| 26.01.2019 | Barendrecht - Spakenburg | 0 : 3 |
| 25.08.2018 | Spakenburg - Barendrecht | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Hoek - Spakenburg | 0 - 2 | W |
| 22.08.2026 | RKAV Volendam - Spakenburg | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Spakenburg - Katwijk | 1 - 0 | W |
| 23.05.2026 | Koninklijke HFC - Spakenburg | 3 - 2 | L |
| 16.05.2026 | Spakenburg - Katwijk | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Barendrecht - Katwijk | 0 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Koninklijke HFC - Barendrecht | 1 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Barendrecht - HHC | 1 - 3 | L |
| 23.05.2026 | Barendrecht - Excelsior Maassluis | 1 - 2 | L |
| 16.05.2026 | RKAV Volendam - Barendrecht | 5 - 2 | L |
Предстоящата среща между Spakenburg и Barendrecht е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Tweede Divisie. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Spakenburg има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWDWWWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Barendrecht има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLWLLWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 5 директни срещи Spakenburg има 4 победи, равенствата са 1, а Barendrecht има 0 победи. Средният общ брой голове е 4.20. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Spakenburg с увереност 66%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 65.79%, 18.53% и 15.68%. Разликата в моделния momentum е 50.11 пункта в полза на Spakenburg. Оценката за качество на входните данни е 83/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.38 при 1xBet. Съхраненият оценен EV е -9.21%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.39).
Дисциплинарният профил на Spakenburg като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Barendrecht като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 3 завършени мача (66.7% покритие).
Срещата между Spakenburg и Barendrecht завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 4.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Spakenburg като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Spakenburg получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Barendrecht като гост беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Barendrecht получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.39. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.