Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.04.2026 | GVVV Veenendaal - Ijsselmeervogels | 3 : 1 |
| 22.11.2025 | Ijsselmeervogels - GVVV Veenendaal | 0 : 3 |
| 28.05.2022 | Ijsselmeervogels - GVVV Veenendaal | 3 : 0 |
| 22.02.2022 | GVVV Veenendaal - Ijsselmeervogels | 2 : 1 |
| 22.02.2020 | Ijsselmeervogels - GVVV Veenendaal | 3 : 0 |
| 05.10.2019 | GVVV Veenendaal - Ijsselmeervogels | 0 : 3 |
| 20.04.2019 | GVVV Veenendaal - Ijsselmeervogels | 3 : 2 |
| 01.12.2018 | Ijsselmeervogels - GVVV Veenendaal | 1 : 2 |
| 03.02.2018 | Ijsselmeervogels - GVVV Veenendaal | 1 : 1 |
| 28.10.2017 | GVVV Veenendaal - Ijsselmeervogels | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Ijsselmeervogels - Spakenburg | 2 - 1 | W |
| 17.10.2026 | Katwijk - Ijsselmeervogels | 1 - 2 | W |
| 13.10.2026 | Ijsselmeervogels - GVVV Veenendaal | 0 - 3 | L |
| 10.10.2026 | Ijsselmeervogels - Koninklijke HFC | 2 - 0 | W |
| 03.10.2026 | HHC - Ijsselmeervogels | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | GVVV Veenendaal - Noordwijk | 3 - 0 | W |
| 24.10.2026 | GVVV Veenendaal - Koninklijke HFC | 2 - 0 | W |
| 17.10.2026 | HHC - GVVV Veenendaal | 2 - 1 | L |
| 13.10.2026 | Ijsselmeervogels - GVVV Veenendaal | 0 - 3 | W |
| 10.10.2026 | GVVV Veenendaal - Rijnsburgse Boys | 4 - 1 | W |
Предстоящата среща между Ijsselmeervogels и GVVV Veenendaal е насрочена за 12.09.2026 13:00 в Tweede Divisie. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Ijsselmeervogels има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWWLWLWW. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. GVVV Veenendaal има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWWLLDL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 2.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 10 директни срещи Ijsselmeervogels има 3 победи, равенствата са 1, а GVVV Veenendaal има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.55; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.41).
Дисциплинарният профил на Ijsselmeervogels като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 4 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на GVVV Veenendaal като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 4 завършени мача (50.0% покритие).
Срещата между Ijsselmeervogels и GVVV Veenendaal завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Ijsselmeervogels като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Ijsselmeervogels получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на GVVV Veenendaal като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой GVVV Veenendaal получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.41. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.