Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.03.2026 | Almere City II - De Treffers | 2 : 3 |
| 11.10.2025 | De Treffers - Almere City II | 1 : 1 |
| 09.08.2025 | De Treffers - Almere City II | 4 : 2 |
| 09.02.2025 | De Treffers - Almere City II | 0 : 3 |
| 14.09.2024 | Almere City II - De Treffers | 3 : 3 |
| 04.05.2024 | Almere City II - De Treffers | 1 : 3 |
| 25.11.2023 | De Treffers - Almere City II | 0 : 2 |
| 18.05.2019 | De Treffers - Almere City II | 2 : 0 |
| 22.09.2018 | Almere City II - De Treffers | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | AFC Amsterdam - Almere City II | 0 - 1 | W |
| 17.10.2026 | Almere City II - De Treffers | 2 - 3 | L |
| 10.10.2026 | Sparta Rotterdam II - Almere City II | 1 - 4 | W |
| 03.10.2026 | RKAV Volendam - Almere City II | 1 - 4 | W |
| 26.09.2026 | Almere City II - Barendrecht | 1 - 4 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | De Treffers - Heracles | 1 - 0 | W |
| 24.10.2026 | De Treffers - Sparta Rotterdam II | 3 - 3 | D |
| 17.10.2026 | Almere City II - De Treffers | 2 - 3 | W |
| 10.10.2026 | De Treffers - Barendrecht | 4 - 0 | W |
| 03.10.2026 | Hoek - De Treffers | 3 - 1 | L |
Предстоящата среща между Almere City II и De Treffers е насрочена за 17.10.2026 13:00 в Tweede Divisie. Посоченият стадион е Yanmar Stadion, Almere. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Almere City II е на позиция 13 с 10 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 1 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 19:18. Записаната форма е WWLDL. De Treffers е на позиция 3 с 18 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 24:9. Записаната форма е WLWWD.
Almere City II има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDLLLLWW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. De Treffers има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWDDDWWW. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 9 директни срещи Almere City II има 2 победи, равенствата са 3, а De Treffers има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.33. Двата отбора са отбелязали в 55.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.38).
Дисциплинарният профил на Almere City II като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.50 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 25.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 9 завършени мача (88.9% покритие). Дисциплинарният профил на De Treffers като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.00 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 9 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Almere City II и De Treffers завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 3.33 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Almere City II като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.75 жълти, 0.5 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Almere City II получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 25%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на De Treffers като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1.75 жълти, 0 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой De Treffers получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.38. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.